Wpis z mikrobloga

Wiadomo od dawna, że TikTok i większość mediów społecznościowych #!$%@? zmienia pogląd na świat, w szczególności na wyidealizowane piękno czy postrzeganie luksusu jako powszechnej normy.

Od jakiegoś czasu dość popularny jest trend, w którym raczej laski pokazują swoje zdjęcia pisząc z zapytaniem „Widzisz mój kompleks? Twojego też nikt nie zauważy”

Problem w tym, że większość to wyidealizowane laski, raczej ładne oraz świadome tego, że są ładne.

Założenie trendu słuszne, natomiast za tym wszystkim u sporej części kryje się po prostu niedobór atencji jak na niżej przedstawionych zdjęciach.

Ładna laska, kasuje komentarze z jakimkolwiek hejtem zgadującym czy chodzi o jej, nos, szyję czy cokolwiek innego a inne laski liżą jej anusa, pisząc, że jest piękna a ona dziękuję. Na konstruktywną krytykę odpisała, że zna swoją wartość. No jasne, że zna, inaczej by tego nie wrzucała.

Patrząc na jej poprzednie filmy, ma botoks w czole, pisze o tym, że ma na sobie kupę makijażu a na instagramie ma półnagie zdjęcia na których świeci dupskiem.

I co ma pomyśleć sobie osoba mniej ładna od niej? Jedyne co to raczej popaść w jeszcze większe kompleksy widząc wymalowaną laskę z botoksem w mordzie, która mówi o własnych kompleksach. Wiadomo, ładni ludzie też mają prawo mieć kompleksy, podobnie jak bogaci mogą narzekać na małą ilość pieniędzy w ich mniemaniu, ale inny wydźwięk miałoby to gdyby wstawiła zdjęcie chociażby bez pomalowanej mordy, zapewne bez filtrów i generalnie ubrała ten rzekomy przekaz w inny sposób.

Pluję strasznie na takie Julki, które kosztem innych podbudowują swoją wartość szukając atencji.

Miłego dnia.

#tiktok #julki #gownowpis
Ksionrzu - Wiadomo od dawna, że TikTok i większość mediów społecznościowych #!$%@? zm...

źródło: image_picker_5D37DAFE-80D2-4062-8452-5353A061789B-20529-00000DBE223ECD61

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Ksionrzu: Social media będące wylęgarnią kobiet z osobowością narcystyczna i histrioniczną, stare znałem

I co ma pomyśleć sobie osoba mniej ładna od niej?


Ma pomyśleć, że za nierealne wzorce urody odpowiedzialny jest patriarchat
  • Odpowiedz
Ona tego nie robi twoim kosztem


@Kotdog: robi to jego kosztem, który potem on ponosi obcując z kobietami, którym tamta pierze beret. A szczególnie jeśli ma córki, które chłoną takie gówna. Podobnie jak koszty patocelebrytów wszyscy ponosimy poprzez bardziej #!$%@?ą młodzież, bo byłaby trochę mniej #!$%@?, gdyby nie wzorowała się na patocelebrytach, gdyby ich nie było. Żyjemy w społeczeństwie i promowanie patologii jest wspólnym problemem. Podobnie jak muzułmanin propagujący wśród muzułmańskich
Bananek2 - > Ona tego nie robi twoim kosztem

@Kotdog: robi to jego kosztem, który po...

źródło: IMG_1458

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ksionrzu: a ja polecam wytresować algorytm aby pokazywał to co chce widzieć, dlatego jak przeglądam instagrama to widzę #!$%@? brytoli rozbijających stare auta i mi się micha cieszy ()
SzubiDubiDu - @Ksionrzu: a ja polecam wytresować algorytm aby pokazywał to co chce wi...
  • Odpowiedz
Wielki człowiek, bohater, który ogląda jakąś #!$%@? w internecie żeby nas ostrzec xD


@Flypho:

Nie wiem, czy on ostrzega, czy po prostu dzieli się spostrzeżeniami. Spostrzeżenia nie są zbyt błyskotliwe, bo problem zauważy każdy, kto chodził do podstawówki.

Natomiast istotniejsze jest to, co ty napisałeś. Miałem wrażenie, że zasugerowałeś, że on jest współwinny temu, że ona jest znana. Wiadomo - odsłony, lajki, reakcje, etc. Ułamek racji masz, ale prawda jest taka,
  • Odpowiedz
@Ksionrzu: a wykop nie zmienia poglądów? Też zmienia. Wyidealizowany poglad na świat ze każdy zarabia 20k+, pomimo że polowa polaków nie pracuje albo zarabia minimalną. Pieprzenie że jak nie masz +190cm to nie masz co zaeywać do dziewczyn, a prawda jest taka że snam samych chlopów jeżdzących na wózku, albo poniżej 170cm i wszysscy co do jednego maja dizewczyny , a te patyczaki goryle +190cm nigdy nie spotkałem nikogo kto ma
  • Odpowiedz
@Ksionrzu: ja się nigdy nie przekonałem do tiktoka, do tej pory nie wiem o co w tym chodzi i jak się z tego korzysta oraz po co korzystać.
Nie lubię krótkich filmów.
na youtube tez głównie oglądam takie które mają powyżej 20 minut a shortsy mam w ogóle zablokowane wtyczką bo spam robiły.
  • Odpowiedz