Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Różnica jest taka że BK2% już się wydarzyła, a niedawne znalezisko @mickpl o tym, że deweloperzy próbują lobbować za usunięciem wymogu miejsc parkingowych ma 4000 głosów na głównej Wykopu, co pokazuje skalę niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy w społeczeństwie. Może Kredyt 0% wejdzie, a może ludzie wyniosą ministra na widłach
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: No niedawna akcja jednego z użytkowników tagu skutkowała powołaniem znanego w sieci think thanku Koalicja Deweloperska. Ogółem myślę, że niezadowoleni są nie tylko użytkownicy Wykopu, to niezadowolenie w temacie polityki gospodarczo/nieruchomościowej jest w zasadzie powszechne wśród ludzi w Polsce obecnie
  • Odpowiedz
Ogółem myślę, że niezadowoleni są nie tylko użytkownicy Wykopu, to niezadowolenie w temacie polityki gospodarczo/nieruchomościowej jest w zasadzie powszechne wśród ludzi w Polsce obecnie


@jacos911:
Nie wiem na, ile wykop jest rzeczywiście opiniotwórczy. Działania użytkowników przeciwnych pomysłom typu kredyty 0% są za bardzo rozproszone i większość ma nastawienie: "Niech ktoś coś zrobi". Fajnie, że powstała troll inicjatywa z KD, ale to chyba za mało.
Myślę, że największą siłą byłby prosty komunikat
  • Odpowiedz
No niedawna akcja jednego z użytkowników tagu skutkowała powołaniem znanego w sieci think thanku Koalicja Deweloperska.


@jacos911 No można go nazwać Think Thankiem, który jest co najwyżej parodią Think Tanku
Przecież to zwykłe troll konto, nic więcej. A ty jakąś teorie do tego dorabiasz.
  • Odpowiedz
@perfumowyswir
a kto pisał o wykopowym proteście?

Nie tylko tutaj są takie nastroje. Trzeba uświadamiać ludzi o skali patologi i jak widać to działa.

Poczytaj komentarze na fb pod money czy bankier.
  • Odpowiedz