Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów.. Lepiej obniżyć wymagania niż być samotnym. Sam znalazłem na #tinder fajną dziewczynę (samotna matka) i jest fajnie. Spotykamy się w weekendy i najczęściej zostawia dziecko na kilka godzin pod opiekę kogoś z rodziny i mamy czas dla siebie. Nikt ode mnie nie chce ślubu, nikt ode mnie nie wymusza kasy - tak jak to wykopki straszą. Wcześniej marnowałem czas na jakieś blackpille a teraz jestem szczęśliwy.

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder#badoo #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów.. Lepiej obniży...

źródło: piekna-mloda-kobieta-przytula-syna-ucznia-samotna-matka-idzie-razem-z-dzieckiem-w-bialych-koszulkach-dziecko-nosi-okulary_74648-793

Pobierz
  • 27
Bo one szukają kogoś, kto je utrzyma


@LostHoldenCaulfield: A skąd ta pewność? Mam przyjaciółkę, którą mąż zostawił jak się pojawiło drugie dziecko. Ma świetną pracę i nie potrzebowała "sponsoringu" a znalezienie partnera zajęło jej "tylko" 6 lat. A spoko kobieta, rozsądna i do życia, tylko co z tego jak większość facetów chciała tylko na kilka tygodni w ramach odskoczni od nudnego, szarego życia? Kobiety są różne tak jak faceci, nie ma
@kolejne_juz_konto: To jest inna sytuacja. Myślałem, że Ci chodzi o 20 latki bez ślubu o których zwykle mowa na wykopie. Tu się zgadzam. Mogę nawet dołożyć do tego co mówisz, że ojciec mojej uczennicy poznał świetną kobietę co dzięki niej udawało się zabrać dziecko od matki, która 9 latce kazała kibel myć.