Wpis z mikrobloga

@Canis_Majoris: Trochę siły i po blokadzie. @topol_123 Mi kiedyś ukradli, ale akurat były jakieś problemy z gaźnikiem i znalazł się w krzakach kilka kilometrów dalej (skuter to był chińczyk, było to co prawda z 10lat temu i ukradł go 14 czy tam 16 latek) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pokrowiec + gruby łańcuch do znaku / drzewa- tak stosuje przy moto
  • Odpowiedz
@kokos24: zależy jak masz daleko i którędy jeździsz.
Znajomy pracuje koło tandety.
W niedzielę rano samochodem 10 minut.
W ciągu tygodnia czas nieprzewidywalny.
A tak skuter plus kombinezon i 12 minut i jest w pracy.
@topol_123
  • Odpowiedz
@Scorpio412: Co do siły to możliwe, nie testowałem na swoim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko i tak pewnie co drugiego potencjalnego złodzieja, by zniechęciło. Ja o tej blokadzie, po około 2 latach jazdy, się dowiedziałem od znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@topol_123 ukraść skuter jest dość proste, ja na swoim stosowałem taki gruby łańcuch na tylne koło i to już odstrasza, jak użytkownik chińczyka toros treśco polecam, fajnie się korki omija jak się nabierze już wprawy, tylko ni jakiś z małym bagażnikiem, najlepiej jak kask wchodzi do bagażnika pod siedzeniem
  • Odpowiedz
@topol_123: kup AC i tyle. Natomiast, pomimo że uważam, że pojazdy są po to, żeby spełniały swoje zadanie, a nie żeby były cały czas wypucowane i wychuchane, to jednak nie trzymałbym tego pod chmurką.

Nie masz garażu podziemnego? Często można się do kogoś przykleić za niską opłatą
  • Odpowiedz
  • 0
@WyjmijKija: wlasnie, że w centrum nie mam, zostaje ulica lub lepsza opcja parking 150zl/miesiac. Co do AC to czytałem, że ciężko ubezpieczyć motocykl przed kradzieżą, może się myle :/
  • Odpowiedz
  • 0
@PajonkMondry: powiem Ci, że od maja tamtego roku jeżdżę starym kymco który już ma swoje lata i chciałbym (albo raczej będę chyba zmuszony xd) go wymienić, oszczędność czasu na skuterze w mieście to coś pięknego ;D
  • Odpowiedz
@topol_123: Dokładnie, AC i tak pewnie kupisz tak czy siak. Przeczytaj tylko OWU i to ile zabezpieczeń wymagają, bo zazwyczaj jest to jedno, ale zdarzają się też i dwa. Także sama blokada kierownicy powinna starczyć.
  • Odpowiedz
@topol_123: czemu AC miałoby nie być od kradzieży? Każdy jeden leasing jest z AC z kradzieżą i GAP, bo leasingodawca by sobie nie mógł pozwolić na to, żeby nie było ubezpieczenia od kradzieży
  • Odpowiedz