Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Prezes: I co w związku z tym? xD dużo kobiet się zadowala samemu, a jak widać spermiarze są gotowe płacić nawet za zdjęcia stóp, więc to raczej powinniście mieć problem sami do siebie, że jesteście istotami myślącymi tylko i wyłącznie flakiem między nogami :))
  • 0
@Eremites: Weszłam i jedyne co widzę to seksowne zdjęcia obcej kobiety, serio o coś takiego takie oburzenie? Nie widziałeś nigdy kobiety w bieliźnie? xD patrząc na wykopkow to jestem w stanie uwierzyć, że tak właśnie jest :))
@Mamaboss: faceci spermiarze, masz racje. Tylko, że to można odbierać na kilka sposobów.
Faceci płacą, tym co udostępniają swoje ciało do oglądania i to mają, to tak jak pójście na dziwki. Płacisz i masz co chcesz, nawet w pakiecie pakiet vip.

Kobiety, widząc że można na takich łatwo zarobić, po prostu w to idą.

Czy jedni i drudzy robią dobrze albo zle ? W sumie #!$%@? mam na to jak Kękę.
  • 0
@Damntrain: tak, to kobiety wygrywają na głupocie facetów. A cały wasz hejt jest wyłącznie z tego powodu, że filmikami z waszym udziałem nie byłby nikt kompletnie zainteresowany xD
  • 0
@Mefju17: Jak dla mnie to zwykła ludzka czynność i niestety karmienie piersią nadal wywołuje jakieś chore reakcje w społeczeństwie, dlatego za pokazywanie karmienia w przestrzeni ogólnodostępnej jak najbardziej plus. Wolałabym wystawić cyca dziecku i nakarmić, niż dawać mu chemiczne mleko z proszku.
  • 0
@Damntrain: Nie interesuje mnie co kto robi ze swoimi pieniędzmi, ale wylewanie szamba na kobietę, tylko dlatego że pokazuje się w bieliźnie to jest naprawdę dno, Janku :)
@Mamaboss: nie no wiadomo, że nie chemiczne mleko w proszku. Tylko powiedz mi po co chwalic sie tym na ig? Doda fajnie sie wypowiedziała o matkach z instagrama i dodawania tam dzieci. Polecam zobaczyc i posłuchać. Bo bardzo mądrze powiedziała.
@Mamaboss jak cię nie interesuje jak w niemal każdym swoim poście coś piszesz o spermiarzach którzy kupują zdjęcia st000pek

Masz jakieś zajechanie giry i celowo hejtujesz bo nie możesz z tego produkować?
  • 0
@Damntrain: A gdzie ja cisnę? Ja nikomu nie mówię żeby nie kupował, niech kupują, mam to gdzieś xD ale nie dziwcie się, że skoro jest popyt to jest i podaż :))) problem powinniście mieć tylko i wyłącznie do spiermiarzy, a nie zaradnych kobiet :))