Wpis z mikrobloga

@nad__czlowiek: Jak narazie to rok zaczal sie tak ze dostalem srogą podwyzke w swojej dziennej pracy a na boku trafil sie klient ktory placi £600 za dzien i wydaje sie ze ma nieskonczonosc pracy do zrobienia wiec mozna robic caly czas, kiedy sie chce.

Ale gruby niech robi filmik i straszy, z tego ma pieniądze przecież, nie z kodowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nad__czlowiek: szczerze jak patrzę na ten syf na tym wykopie związany z AI to mam ochotę rzucić tą robotę w #!$%@? i się wziąć za jakąś elektrykę czy inny fizyczny zawód, mieszkanie mam bez kredytu, nie mam dzieci i nie planuje, siedziałbym sobie z majstrem i rozkminial jakieś kabelki, totalna czilera i utopia bez żadnej większej odpowiedzialności w życiu
@nad__czlowiek: szczerze jak patrzę na ten syf na tym wykopie związany z AI to mam ochotę rzucić tą robotę w #!$%@? i się wziąć za jakąś elektrykę czy inny fizyczny zawód, mieszkanie mam bez kredytu, nie mam dzieci i nie planuje, siedziałbym sobie z majstrem i rozkminial jakieś kabelki, totalna czilera i utopia bez żadnej większej odpowiedzialności w życiu


@PrzejeaneZycie: tak powinieneś zrobić właśnie!

Praca w IT wypala dusze, sprzedajesz
@nad__czlowiek: ta, to chyba najgorsze uczucie mieć świadomość że twoja robota jest totalnie przepłacona a ty jeszcze musisz zmyślać co robiłeś tylko po to żeby PM się nie sral ze zadeklarowany czas nie pasuje z estymatami. Trzeba się wymeldować i miec w dupie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wśród fizoli praktycznie nie istnieje coś takiego jak wypalenie zawodowe mimo pracy nieraz 6 dni w tygodniu, 10h dziennie, 5000 zł netto.


@nad__czlowiek: ja wiem, że jesteś baiciarzem, ale w zawodach fizycznych wypalasz się tak samo, tylko zarabiasz za mało, żeby w ogóle móc coś z tym zrobić