Wpis z mikrobloga

No i nie wysłał mnie psychiatra do psychiatryka z tymi myślami samobójczymi, więc można mówić spokojnie.

Uznał że teraz mam chyba trafną diagnozę tego Aspergera.

Pytał się kiedy mam terapię. Jak było w zusie.
Dałem mu kartke z tym co napisałem. I był mily.Powiedział że jak mam problemy z mówieniem co u mnie, to mam czytać z kartki.

Na libido powiedział że można zbadać testosteron ( ͡º ͜ʖ͡º) i to drugie. Zapomniałem jak to się nazywało. Ale mowil że przy depresji może tak być.

Dostałem większą dawkę duloksetyna 90mg dziennie teraz.

Drugi raz jadę teraz samemu pociągiem spowrotem .

#qewnakwadracie #psychiatria #depresja #przegryw #asperger
qew12 - No i nie wysłał mnie psychiatra do psychiatryka z tymi myślami samobójczymi, ...

źródło: temp_file8625996581975332465

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@qew12: wygryw, poczekaj tak z tydzień na pełne efekty leku, chociaż powinny działać już z wieczora, sam zobaczysz, to teraz renta i mieszkanie (òóˇ)
  • Odpowiedz
Mam autyzm.


@qew12: Ja też, autyzm w niczym nie przeszkadza, bardziej Twoja fobia społeczna jest tu problemem. Będąc autystykiem powinieneś mieć właśnie kompletnie wywalone na zachowania innych, ale wiadomo to spektrum chociaż akurat niezrozumienie uczuć i emocji jest w nim niezmienne i niezaleznie od stadium. :)
  • Odpowiedz
Na libido powiedział że można zbadać testosteron ( ͡º ͜ʖ͡º) i to drugie. Zapomniałem jak to się nazywało. Ale mowil że przy depresji może tak być.


@qew12: libido masz prawdopodobnie obniżone od sulpirydu, który podwyższa prolaktynę. Więc jeśli będziesz badał hormony, to możesz również zbadać poziom prolaktyny.
  • Odpowiedz
no wiem, że nie lubisz dlatego Ci mowie, żebyś wychodził ze swjej strefy komfortu, jak się przyzwyczaisz do tego, to polubisz.


@Glikol_Propylenowy: wychodziłem, wychodzę i będę wychodził ze swojej strefy komfortu, ale i tak to hu.. daje. Wychodzenie ze strefy komfortu chyba działa tylko na oskarków i normików.
  • Odpowiedz
@qew12 po sulpirydzie pała nie działa, schodź z tego jak najszybciej. Dorzucisz teścia i będzie zajebiscie. Podobne kombo brałem, tylko bupropion do tego i jest zajebiście. Jak coś to pytaj
  • Odpowiedz