Wpis z mikrobloga

#sterydy #silownia #mikrokoksy

#!$%@? dupa jest już przesycona towarem i chyba jakieś za duże ciśnienie tam ma. Wbiłem sobie igłe w gulę na dupie po poprzednim inj i jak jucha wystrzeliła, ale zaraz kula się zmniejszyła xD
Wbijam w drugie udo koks, to wchodziło gładko, ale jak wyjąłem igłę to towar też wystrzelił pod ciśnieniem. #!$%@?...
Czas na odblok i odsapnięcie. Nigdy tak nie miałem na towarze z Androchem...
  • 37
@davidero69: panax to lipa straszna, kolega trafił po tym do lekarza z gorączką, skończyło się na lekach przeciwzapalnych i ściąganiu ropy z pośladka. Zmieniasz strony przy każdym strzale czy bijesz w jedną stronę? Może pomyśl nad udami, chyba drugie bezpieczne miejsce do iniekcji IM zaraz po pośladku. Porobiły ci się zrosty po prostu taki to już efekt przy lipnym oleju
Zmieniasz strony przy każdym strzale czy bijesz w jedną stronę?


@Groch88: zmieniam. Raz jeden, raz drugi. No panaxa to ktoś tutaj polecał, ale jednak już więcej nie chcę. Tak samo tren od nich jest do dupy. IONs lab, syntha albo fusion? Co z tego lepsze?
@davidero69: ja nie lubię polecać ale sprawdź sobie NASSA, u mnie wszyscy na tym sprzęcie latają i brak uwag, trzyma stężenie ,olej bawełniany czyli bezbolesne strzały. Cena też przystępna, olej na tyle rzadki że ja walę 0,5x25mm w pośladek bez problemu. Chyba że masz dużo BF na pośladkach to u ciebie to nie przejdzie
@Groch88: no i z ciekawości - panaxa walę od grudnia. Wychodzi około 9 tygodni. Warto już dać odblok czy jeszcze pojechać trochę, ale na innym labie? W sumie taki odblok dobrze by zrobił, bo dupa by odpoczęła. Myślę nad pregnyl i clomid.
@davidero69: 3 miesięczne cykle nie mają sensu, ja lecę już prawie rok, ja bym ciągnął dalej ale na dobrym sprzęcie, dorzuć hcg co by jajka pracowały żebyś mógł kiedyś coś stworzyć. Kontroluj estrogen, prolaktyne co by ginko nie wyskoczyło, chyba że naprawdę jest lipa z pośladkami to możesz zejść z bomby. Ewentualnie spróbuj coś przeciwzapalnego zarzucić np kostarox może coś podziała z guzami. Pregnylu nie polecam bo nie produkują go już
Pregnylu nie polecam bo nie produkują go już od 2-3lat na polski rynek farmaceutyczny i same walki latają z gipsem w środku


@Groch88: a co innego zamiast pregnylu? Eutrig, Endogenic, Shree? To mam do wyboru jeżeli chodzi o HCG.
@Groch88: a spróbuję. HCG muszę dorzucić bo jak tydzień pauzę zrobiłem to #!$%@? lezał nieżywy. Na badaniu teść poniżej normy xD
W ogóle na tym panaxie tren i cypio na początku super libido robiło, a potem jakoś para zeszła.
@Groch88 @davidero69 @GruszkaZembuszka

Nassa to scam, tutaj opisałem jak opłacali podrabiane badania, byli jednak na tyle głupi że nie potrafili znaleźć poprawnej nazwy chemicznej i podali nazwę związku którego nikt na świecie nie produkuje ani nie działa na ludziach

Tutaj ja o tym pisałem: https://wykop.pl/wpis/73374107/wpis

Oczywiście admin podanej wyżej grupy robił z klientów jeszcze większych głupków i zaczął im wciskać że wszystkie substancje działają tak samo, niestety brakło mu odwagi by bronić
@Towarzysz_Pawulon: Ja osobiście nie narzekam, wszystko co leci działa zadowalająco. Ale tak jak mówię każdy ma swój rozum nikt nikomu nie każe tam zamawiać :) A co do oleju to się mylisz kolego , wbij sobie takiego panaxa na ciul wie czym, a zarzuć Andro na mct. Z resztą sam autor pisał że zmiana labu (oleju) spowodowała stany zapalne i guzy. Już nie jedną rzutkę wbiłem więc wiem co mówię
@Groch88 to fajnie że nie narzekasz ale nie jesteś ifbb pro z 20 letnim stażem który wyczuje że ktoś go robi w #!$%@? i sypie zamiast DHB zwykłego bolda

A mamy tu idealny przykład że Nassa rucha ludzi, śmiejąc się w twarz a ty twierdzisz że to nic takiego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tu nawet temat wypłynął za ocean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://thinksteroids.com/community/threads/scammers-from-poland-nassa-labs-and-their-fake-dhb.134422493/