Wpis z mikrobloga

@Kempes: najzabawniejsze ze prawdopodobnie dlatego trabant bo naczelnik miał na myśli "szybkie auto" a że gość żyje mentalnie w latach 70 i na niczym się nie zna to rzucił najszybszym modelem jaki kojarzy xd. A że rozkaz jest rozkaz i w pis wszyscy są zbyt obsrani zakwestionować słowo wodza to zrozumieli dosłownie. Pewnie idioci juz objeżdżali wszystkie giełdy klasyków pytając do ilu się rozpędza i czy ktoś nie chce może sprzedać
@Kempes
- amerykański NIAR za 8 mln złotych opracował analizę wypadku, sprawdził jakie drzewa rosną w Smoleńsku, przeprowadził reverse engineering samolotu żaby wykonać wierną kopie 3d, przeprowadził zaawansowaną symulacje komputerową, zbadał próbki drzew, brał pod uwagę wiek drzewa, twardość rodzaj i kierunek lotu

- ja Ci Stasiu mówię, że te ich komputerowe analizy to jakiś szmelc, słuchaj no tego weźmiecie tam z jozkiem tego Trabanta, przywiążecie mu na dachu brzozę i uderzycie
@Kempes: Chciałbym być świadkiem procesu myślowego, burzy mózgów tuzów naukowych, zasiadających w tejże podkomisji. Z fizyki całe życie miałem tróję, toć nawet ja wiem że siły z tej brzozy działające na stojący samolot byłyby inne, nawet z zachowaniem prędkości brzozy tożsamej z prędkością lecącego wtedy samolotu. Nawet jakby temu samolotowi zabetonowali koła w podłoże. Dobra, wybraliby jakiś solidny samochód, który się jeszcze rozpędzi do co najmniej 250km/h z szerokim rozstawem a