Wpis z mikrobloga

"krzywdzące komentarze nawiązujące do jego biologicznej płci" - "zapomniałeś" zacytować całośc to uzupełniłem

@filozof900: Ta... ogromnie dużo to zmienia, do tego "sformułowania nieakceptowalne i obraźliwe", czyli pewnie ktoś mu cześć nie powiedział. K--w logikę dalej.
  • Odpowiedz
@matt-pitt typie czy ty jesteś normalny xD uczelnia napisała list w którym piszą o jednej osobie raz pan Borys, raz pani Gabi. Uważasz, że to jest normalne? Jeszcze jakieś bzdety typu pani gabi jest osobą lubianą i tolerancyjną, k---a no i co z tego xD jakie to ma znaczenie, jak ktoś nie jest lubiany to co?

to jest oficjalne pismo, jeżeli powodem nagany jest to, że pan kamil obrażał pana borysa
  • Odpowiedz
@filozof900: Koleś, napisałeś

Nazywanie Borysa Borysem a nie Gabi czy Mommy nie jest powodem do nagany


Nie ma znaczenia czy uzasadnienie brzmi formalnie, czy nie, czy ci sie podoba, czy nie, nie ma znaczenia czy komentarze były odnośnie płci, religii, narodowości czy zwierzęcia domowego - były nieakceptowalne i obraźliwe.

Więc nigdzie nie chodziło o Nazywanie Borysa Borysem a nie Gabi czy Mommy, zamiast sie przyznać do błędu to się
  • Odpowiedz
@filozof900 na szczęście na uczelniach wyższych większość ludzi to zazwyczaj jednostki o trochę lepszym postrzeganiu rzeczywistości i faktów naukowych. Natomiast abstrachujac od tego to czy ty oczekujesz że ten papier by wyglądał "X nazwał Y niemytym chujem, ludzką s---------ą, etc"? XD
Wymyśliłeś sobie chochoła i w niego bijesz, uczelnie w Polsce to też nie są jakieś magiczne lewackie bastiony i żeby zostać zawieszonym to naprawdę trzeba o-----ć, zwłaszcza jeśli mówimy o
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny dla mnie sam fakt, że ktoś w oficjalnym piśmie pisze pani gabi o studencie borysie jest wystarczający, żeby ocenić, że autor pisma ma nierówno pod sufitem.

gdybym 15 lat temu napisal takie wypracowanie w szkole, babka od polskiego wysłałaby mnie na badania psychiatryczne.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że znalezisko spadło jako nieprawdziwe, ale czemu autora zbanowali to nie wiem.


@Shuwaks: Pewnie za "wojenki polityczne" bo na tym portalu mogą byc uprawiane tylko jednostronnie xd a to, ze uprawiali je uczestnicy wydarzenia a nie OP to już nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@filozof900 No nie wierze ze aż tak tępy jesteś ze nie rozumiesz o co chodzi. To pokazuje i objaśniam:
Edukacja na pewnym poziomie korzysta z tzw uproszczeń bo ma za zadanie tylko wprowadzić w temat. Natomiast na dalszych etapach edukacji (zwykle na uczelniach) okazuje się że z tymi pierwiastkami z liczb ujemnych to trochę bardziej skomplikowana sprawa a obiekty przy zmianie stanów skupienia mają swoje stany przejściowe + nauka trochę (w
  • Odpowiedz