Wpis z mikrobloga

@farbowanylisek: serio?

bonus w temacie:
https://twitter.com/StapelAndrew/status/1761827231217700923

myślisz że wykop nie boi się ataku podobnego do tvrepublika ? tj odgórne hasło, wycofanie reklamodawców? przecież sami przyklaskiwaliście temu, ONI mają fundacje od wszystkiego, to oni forsują

nie mówiąc juź o typowych poglądach modów...
do niedawna mogliśmy się śmiać z poprawności politycznej, teraz już to jest realne zagrożenie dla funkcjonowania firm
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: spokojnie, płatki śniegu jeszcze się nie dokopały do tego.

Ostatnio mi usunęli post za to, że nazwałem onlyfansiary po imieniu, a niby przekleństwa domyślnie są gwiazdkowane...
  • Odpowiedz
@deafpool: Sam autor inby na twitterze przyznał, że tak naprawdę to dostał tylko naganę, a ze studiów sam odszedł. Patrząc na jego twitty można odnieść wrażenie, że po prostu spotkały się 2 zaburzone osoby, z czego jedna poszła naskarżyć pani i głośniej płakała.
Rozumiem, że znalezisko spadło jako nieprawdziwe, ale czemu autora zbanowali to nie wiem.
  • Odpowiedz
@deafpool Pewnie dlatego ze ten debil z gumu sam się przyznał ze w sumie to nie chodziło o to że nie mówił "Gabi" tylko generalnie to obrażał drugiego człowieka (za co można dostać naganę ma każdej uczelni) i w sumie to sam zrezygnował ze studiów bo czuł ze reszta grupy jest do niego negatywnie nastawiona (ciekawe #!$%@? czemu) xD
  • Odpowiedz
  • 16
@In_thrust_we_trust: Za manipulację i kłamstwo mam nadzieję, bo po pierwsze typ który się na twitterze żalił obrażał drugą osobę, a co bardziej istotne sam z uczelni odszedł, a nie został wyrzucony xD
  • Odpowiedz
pewnie ktos z moderacji ma ucietego siusiaka i tez kaze do siebie mowic inaczej niz ma w dowodzie. Albo zbozowa Ania dorobila sobie sztucznego #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlaskanskieRodeo: Przeczytałeś jakieś komentarze wyżej? OP kłamał i jeszcze próbował monetyzować swoje "uciśnione prawactwo".
  • Odpowiedz
@Shuwaks: akurat z tego co wynika z tego dokumentu to jakieś osoby 3 zgłosiły. Jak juz na studiach kumple bronią innego gościa do poziomu angażowania władz uczelni to gość musiał mieć nieźle patusiarskie odzywki.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że znalezisko spadło jako nieprawdziwe, ale czemu autora zbanowali to nie wiem.


@Shuwaks: za postowanie fejk newsów. Najwyższa pora. prawactwo lubi wrzucać celowo przeinaczone opisy i inne zmyślone sytuacje pod teze
  • Odpowiedz