Wpis z mikrobloga

rzetelne wiadomości, twojego ulubionego ścieku


@P3tro: Nie dostrzegasz, że tv dalej jest partyjna, tyko tym razem rządzi twój obóz, spójny z twoim światopoglądem ¯\(ツ)/¯
Nie chce mi się zapamiętywać nikow, żeby zawołać za dwa, trzy a może 5 lat. Tak samo nie chciało mi się zapamiętywać nikow ludzi dekadę temu, którzy jarali się, że w końcu Po straciło wladze i zostanie rozliczone. Po każdych wyborach pada słowo "rozliczenie", wyborcy zawsze w
  • Odpowiedz
@kopek: A jak pisałem, że mamy dwie tuby z przeciwnymi poglądami, jak wygra PO to będą dwie z tymi samymi i pranie mózgu z podwójną siłą dla tych co oglądają TV to się śmieli.
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: Dobra, ale weź zarzuć protuskowym, propagandowym newsem jaki na obecnej TVP się pojawił, czymś co nie będzie np. nie negowaniem zmian kliamtycznych czy pokazaniem, że ludzie LGBT istnieją. Wykres dot. przemocy wobec trans widziałem, ale daj coś innego co będzie faktycznie takim dowodem, że obecna TVP to taki sam ściek jak za PiSu, jakieś dwa niepocięte materiały
  • Odpowiedz
@Wink: nie mówię że tvpis to nie był ściek, bo był do zaorania, także wolą ludu, a nie tylko partii opozycyjnej. Problem jest taki, że telewizja przeszła w ręce innej partii i NA RAZIE nie podam Ci przykładów, bo posłowie są nowi, mili, uśmiechnięci. W ciągu następnych lat dorobią się kontaktów, wpływów i afer, wówczas te będą zamiatane pod dywan, bo tv jest w rękach rządu i żadna stacja nie wyemituje
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu no ale to skoro wiesz ze tak jest i będzie to o co jęczysz? Trzeba było pis odsunąć - to nie ulega żadnej wątpliwości. Tak jak trzeba było odsunąć po w 2015.

Czy teraz będzie tak samo? Nie wiadomo, rządzi koalicja, a nie monopratia, władza jest bardziej rozproszona może ich nie zdeprawuje tak szybko, zobaczymy.

Jeśli trzeba będzie za 4 czy 8 lat wywalić koalicję to się to zrobi.

A propo
  • Odpowiedz
@Sarza01: no właśnie "by siedziało" a nie siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak na szybko jakieś z dupy czy tam z odmetow pamięci afery z którymi nie radzą sobie sądy i policja, a co dopiero sprawy polityczne
- sprowadzenie do kraju kierowcy, który zabił rodzinę na autostradzie a1
- zatrucie rzeki odry, winnych brak
- myśliwi ciągle strzelają do ludzi jak do kaczek, po czym nie ponoszą
  • Odpowiedz
rzetelne wiadomości, twojego ulubionego ścieku już niestety nigdy nie będzie. Musisz się z tym pogodzić pisowcu.


@P3tro: ech do czego to doszło - każdy człowiek, który skrytykuje TVN albo partie rządzącą jest od razu szufladkowany jako pisowiec, jakby już nie można myśleć samodzielnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 7
@mieszanin @P3tro No tak, bo przecież jedna propaganda jest lepsza od drugiej. Czyli moja racja jest bardziej mojsza, niż twojsza. Ryży zakłamaniec obiecywał odpolitycznic TVP i zrobić z niego obiektywne źródło informacji, a zrobił TVN bis i teraz na wszystkich kanałach jest głoszona jedyna słuszna narracja.
  • Odpowiedz
nadal tysiąc razy lepszy od tego co było poprzednio


@mieszanin: tysiąc razy zero to nadal zero

rzetelne wiadomości


@P3tro: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #!$%@? wykopki mnie nie przestaną zaskakiwać xDDDDDDDD Siermiężna propoganda jest zamieniona na taką nieco mniej siermiężną i to już wystarczy takim jak Ty, żeby trzepać konia jak to teraz jest "rzetelność" i "pluralizm" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz