Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (9 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

HUOPSKA DROGA DLA JEGO
Huop uguem wraca na dobre tory. Samopoczucie poszło w górę, więc dzisiaj był dzień PEŁEN AKTYWNOŚCI HUOPSKICH. Zacznijmy od śniadanka, które dzisiaj było OKURATNE tu tego. Jajeczka usmażone wiejskie, do tego TOMATY OWOCE ŻYWOTA JEGO, do tego chlebek z almette. Wszystko zostało zapite kawką i kefirkiem co by po ciężkiemu poszło po nogawce.

Następnie huop się wybrał do miasta powiatowego w celu ZAŁATWIENIA SPRAW. No i załatwiłem co miałem załatwić, więc w drodze powrotnej wstąpiłem na siłownie. Trening odbyty, siłownia była praktycznie pusta. Wróciłem do domu, zrobiłem na obiad spaghetti. Jak już zjadłem to zabrałem się za sprzątanie a teraz idę piec piernika bo mi #!$%@?ło coś. Najlepsze, że ja nie przepadam za ciastami, no ale trudno.

Jutro idę na rower bo pogoda śliczna no i nagram sobie vloga przy okazji z tej wyprawy. Będzie fajnie bo mam już plan gdzie pojadę. No i jeszcze jutro może z rana sobie auto poodkurzam.

W poniedziałek kołchoz + jakieś montowanie odcinka bożego na kanał, więc tam coś niedługo zapodam.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #mikrokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (9 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolist...

źródło: 426061735_782941313858984_7564758686392380140_n

Pobierz
  • 5