Wpis z mikrobloga

Największa beka z internetowych bojowników Konfederacji. Kiedy piszesz, że posłowie Konfederacji liżą dupę pisowcom, bo po wyborach będą chcieli razem rządzić, to ci piszczą, że to nie prawda.

Kiedy Konfederacja przyjmuje spadochroniarzy z PiSu, mimo że wcześniej deklarowali, że czegoś takiego nie zrobią, to ci histerycznie spamują, że to kłamstwo.

Kiedy wyciekają maile o współpracy i łagodzeniu ataków, to zapierają się, że to nie prawda.

Kiedy Konfederacja, która przed wyborami pisała o rozliczaniu, nagle broni pisowskich przestępców, to ci beczą, że to manipulacje.

Kiedy w kolejnych samorządach, partyjki Konfederacji tworzą z PiSem wspólne listy wyborcze, wbrew wcześniejszym deklaracjom, to bojownicy konfederacji krzyczą, że lewactwo oszukuje.

Chyba żadna na żadną partię nie głosują takie głupki i tacy fanatycy jak na Konfederację. xD

#4konserwy #neuropa #polityka #bekazkonfederacji
  • 27
  • Odpowiedz
na żadną partię nie głosują takie głupki i tacy fanatycy jak


@M4rcinS: powiedz mi kto jest większym głupkiem i fanatykiem, ten co raz na 4 lata pójdzie i sobie odda głos na jakąś partię bo mu najbardziej odpowiada i szczerze to ma w dupie kto dokładnie jest na listach, czy ten kto dzień w dzień wypisuje jakieś desperackie partyjne wysrywy w internecie i nie ma własnego życia??
  • Odpowiedz
  • 125
czy ten kto dzień w dzień wypisuje jakieś desperackie partyjne wysrywy w internecie i nie ma własnego życia??


@Mezomorfix: tak, w pierwszym zdaniu napisałem o internetowych bojownikach Konfederacji. Widzę, że słuszną diagnozę postawiłem, bo bojownik Konfederacji się zesrał.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Dobrą robotę robi, bo zawsze to jakaś jedna nawrócona osoba xD Jak ktoś ma w dupie kto dokładnie jest na listach, to jest zwykłym ignorantem lol @M4rcinS No to jest niesamowita sekta xD Kiedyś mnie to bardziej bawiło, ale teraz tak jak się głębiej nad tym zastanowić to w sumie jest bardzo smutne, bo oni naprawde mają jakieś ograniczenia w mózgu i ta już bardziej skrajna, szurska część jest pozbawiona
  • Odpowiedz
Kiedy Konfederacja przyjmuje spadochroniarzy z PiSu


@M4rcinS: rok temu się pruliście że Konfa zasili PiS swoimi posłami, teraz z Pisu idą do Konfy też źle. Tylko Kowal i Sikorski mogli przejść do PO z PiS, ale rozumiemy, to wyjątkowa sytuacja.
  • Odpowiedz
@M4rcinS największa beka z internetowych bojowników debili, którzy przypominają sobie o konfie akurat przed wyborami i muszą się zesrać. Szkoda że w ciągu roku, jak Was punktują to macie morde zamkniętą na kłódkę.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: sympatycy/politycy Konfederacji dzielą z PiS-em pewne istotne założenia: tradycjonalizm, niechęć do współczesnej kultury/obyczajowości, klerykalizm, "obrona" "suwerenności", nienawiść do Tuska. To jasne, że Konfederacja z nikim innym nie wejdzie w koalicję ani nikt inny z Konfederacją. Po co się tego wstydzić?
  • Odpowiedz