Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
żyje jak chce i nie szkodzi tym innym


@chlodna_kalkulacja: Jeśli piszesz o tej kobiecie, która ma 5 dzieci, to to jest bardzo szkodliwe zachowanie, patrząc na to że te dzieci nie potrzebowały zaistnieć, a spowodowanie tego istnienia wywołało lawinę negatywnych możliwości
  • Odpowiedz
@Flypho: Jak przeczytasz to badanie to zobaczysz, ze po pierwsze roznica w ilosci dzieci jest niewielka, po drugie "bardzo atrakcyjne" kobiety maja ich mniej niz "atrakcyjne", i praktycznie tyle samo co "nie atrakcyjne".

Po drugie popatrz jak wygladaja matki w wielodzietnych rodzinach w Polsce, szczegolnie na wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.


@WielkiNos: Ciekawe tylko czy w obu tych przypadkach mówi to ta sama kobieta. Bądź co bądź przesłanki, które kierują daną kobietę w
  • Odpowiedz
O ja pie... Ale patologia. Mam nadzieję że podejście do życia im się zmieni


@lysy_kudlacz: ogółem to wuj z ich podejściem do życia, kogo ono obchodzi.
Ale niech zachowają ten hejt dla siebie i stulą pysk. To jest niesamowita hipokryzja, bo to zazwyczaj są te same osoby, co dostałyby wścieklizny macicy gdyby ktoś np. wyraził negatywną opinię o puszczalstwie/pokazywaniu dupy w necie.

Ale same są pierwsze do hejtowania gdy jakaś kobieta sama kieruje swoim życiem ale jej wybór to dzieci, dom,
  • Odpowiedz
Ale niech zachowają ten hejt dla siebie i stulą pysk


@szpongiel: Nie no bardzo dobrze że hejtują, już wystarczająco ludzi cierpiących jest na tym świecie, którym trzeba pomóc

hejtem też bym tego nie nazwał bo to tylko pisanie prawdy, ta kobieta jest mega rozpłodowcem, stworzyła 5 dzieci które będą musiały się bić z rzeczywistością, zmusiła tych ludzi po prostu do życia, tworząc ich świadomie, nie wiem czego nie rozumiesz tutaj
  • Odpowiedz
Następuje totalna wścieklizna.


@WielkiNos: Dziwisz sie, skoro OP implikuje iz prawdziwie piekna kobieta, to taka z gromadka dzieci tradwife? xD

Ma fajnie opracowany model biznesowy, na którym zarabia pewnie więcej niż te wszystkie juleczki w hr razem wzięte, więc nie można się przyczepić, że jest
  • Odpowiedz
@Makowieciasto: Implikujesz, że jak czegoś nie ma, to nie ma potrzeby, a to tak nie działa. Zanim wyszły smartfony to też nikt nie wiedział, że ma taką potrzebę, bo takowa wówczas nie istniała, a dziś ludzie są zadowoleni z ich posiadania. Potrzeby pojawiają się wraz z powstaniem czynnika. Najpierw musi powstać istota ludzka, by później powstały potrzeby, a Ty to zwyczajnie chcesz utrudniać i bawić się w arbitra.
  • Odpowiedz
@MorningStarR jak Ci się noga powinie, to będzie gdzie zapukać. A więzy rodzinne to wypadkowa wychowania i cech osobowości - im więcej rodzeństwa tym większa szansa że przynajmniej z 1 będziesz mieć fajny kontakt
  • Odpowiedz
Implikujesz, że jak czegoś nie ma, to nie ma potrzeby, a to tak nie działa.


@chlodna_kalkulacja: To jak to działa? XD

Zanim wyszły smartfony to też nikt nie wiedział, że ma taką potrzebę, bo takowa wówczas nie istniała, a dziś ludzie są zadowoleni z ich
  • Odpowiedz