Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
Tekst o autystykach był po prostu taką uszczypliwością, ale w żadnym razie nie uważam że tutaj nie było agresji i na pewno nie pisałbym w tym tonie, gdybym chciał po prostu pokazać swój punkt widzenia albo jakiś przykład.

ale nie, nie zgodzę się, bo odpowiedzi (rozwydrzone bachory, inkubator, króliki rozpłodowe) to już zwykłe chamstwo,


@Majku_: mialem wrażenie, że wysmiewałeś mirka, który pisał o oryginalnym tweecie, że zawiera pasywną agresję.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Musze przyznać, że darzę ogromnym szacunkiem te kobiety, które w dzisiejszych czasach potrafią nie dać się modnemu egocentryzmowi, samorozwojowej masturbacji i posiadać czwórkę czy więcej dzieci.
  • Odpowiedz
@znikam5: U mnie w domu była nas trójka. Jestem najstarszy z nas i tak, pomagałem rodzicom przy gremlinach. Chłopie, jakie okrajanie z dzieciństwa, o czym ty mówisz. Jakiej uwagi, rówieśnicy 100%? Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu Znam typa, który miał 7 rodzeństwa. Mówił, że to najlepsza sprawa.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Popatrz sobie na lewicowe profile które podają sensowne wiadomości i też jest wysyp raka, można spokojnie taka graficzkę zrobić.
Dziewczyna ładna i bardzo dobrze dla wszystkich w Polsce i Europie że ma piątkę dzieci, to takie komentarze można pod dowolnym wpisem na X (czy jak to się zwie) znaleźć.
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja:

Ty wiesz lepiej, czy ktoś potrzebował zaistnieć

Implikujesz, że jak czegoś nie ma, to nie ma potrzeby, a to tak nie działa


Jak nie ma potrzebującej istoty, to znaczy, że nie ma jej potrzeb, w tym tej
  • Odpowiedz
@WielkiNos

Dorabiasz idelogię i stosujesz fałszywą analogię.
Ot, kobiety (z lewa do prawa) czasami sobie zazdroszczą i mają kompleksy, więc sobie docinają. Mężczyzn też się to tyczy ;)
  • Odpowiedz