Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skud: nie do końca subiektywne. Gdyby tak było jak mówisz, to rozkład popularnych aktorek pr0no wyglądałby inaczej,. Te ładne zarabiają więcej. I zawsze tak było. I zawsze tak będzie.
  • Odpowiedz
tylko ta kobieta jest uzależniona od bycia w ciąży a to też nie normalne jest.


@teslamodels: uzależniona :DDD Ale widzisz, że ona jest w 5 ciąży, a nie 15?
Widzę, że bordo zobowiązuje

Wystarczy spojrzenie, by urazić człowieka. Brak spojrzenia również jest powodem do urazy. Coś ktoś powiedział? Źle. Nie powiedział?
  • Odpowiedz
nie to żebym bronił lewaków, ale kobieta pozująca w takich sukienkach, kreująca się na tradwife w social mediach to jeszcze większy rak niż te wszystkie lewackie gobliny
  • Odpowiedz
@WielkiNos: banda zakompleksionych ofiar propagandy dążącej do sprowadzenia kobiety, do roli robola ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja tam współczuje tym lewaczkom. oszpecił się mętalnie i fizycznie, nikt ich nie chce.. w zasadzie zmarnowały sobie życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@skud słuszna uwaga. Bardziej mi chodziło o atrakcyjności w kontekście braku możliwości przyczepienia się do tego.

Dla mnie ten model jest dobry, bo po pierwsze jest inspirujący jeśli chodzi o ujęcia, wystrój wnętrz, detale architektoniczne. Bardzo estetyczny. A po drugie robi coś, czego 90% matek pokazujących się w necie nie ogarnia, a mianowicie chroni wizerunki dzieci i męża i robi to w fajny sposób @klewerewel także nie jest to kosztem dzieci właśnie

@OsamaPepe chyba bym musiała
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale wy wiecie, że zachowując się w ten sposób nie różnicie się kompletnie niczym od tych twitterowych lewaczek? Normalni ludzie jak widzą że ktoś żyje inaczej to wzrusza ramionami i zajmuje się swoimi sprawami, bo to czy jakaś kobieta świeci dupskiem, czy żyje życiem tradwife kompletnie nie ma wpływu na ich życie, a wy tu się tak podniecacie że zaraz na zawał zejdziecie xD już nie wspominając że non-stop
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No niektóre wypowiedzi które zaznaczyłaś są totalnie neutralne, a sam post o "prawdziwych kobietach" wbija szpilę i tworzy podział, więc to nie lewaczki tutaj kogoś atakują, a kilka dziewczyn się w------o na pasywno-agresywną wypowiedź w ich stronę, że nie reprezentują tradycyjnych, konserwatywnych wartości.
  • Odpowiedz
@WielkiNos Śmieszy ta gadka o pieniądzach u niektórych gdy statystycznie rodziny z dziećmi zarabiają najwięcej. Tak się składa że umiejętności używane w rodzicielstwie są także przydatne na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: z aktorkami p---o i z korzystaniem z atrakcyjności w życiu jest tak, że często te ładne są ładne i nic ponad to a najwięcej korzyści mają te które mimo, że brzydsze to potrafią zadbać o lepszy klimat
  • Odpowiedz
A to, tak, racja. Zdarzają się też przypadki całkowitego wyleczenia z lewactwa w przypadku zainteresowania przez chada/mokaebe/habibi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@JackDaniels: Przypatrz się na tego screena autora posta, Madeleine i jakieś arabskie bazgroły. Tam już pewnie jest habibi i nie wyleczyło. It's over dla różowa xD
  • Odpowiedz
@missioncritical: Napisz posta, że prawdziwa kobieta kończy się na 60kg, te co się zesrają i będą chciały Ciebie zamordować to lewaczki, normalne się odgryzą czymś w stylu, że facet to od 185cm (inflacja z 180cm) i 18cm.
  • Odpowiedz
@znikam5 masz rację. Ja jestem z takiej wielodzietnej rodziny i nie mam totalnie wspomnien z dzieciństwa zeby rodzice się np ze mna bawili albo dłuzej rozmawiali. Mama ciagle cos sprzatala i gotowala nie miala na to sily (i wcale sie nie dziwie) a ojciec ledwo kojarzyl do ktorej klasy w ogole chodze xD
  • Odpowiedz
@nickson myslisz ze w wielodzietnej rodzinie wiezy sa tak duze? Wyobraz sobie, ze jak Twoj brat jest np 12 lat starszy to jak Ty bawisz sie jeszcze klockami to on juz wyjezdza na studia. Ja pochodze z takiej rodziny i z rodzenstwem dzwonimy do siebie na swieta i w urodziny. Czy to jest opoka? W doroslym zyciu kazdy ma juz swoja rodzine i swoje sprawy. A tak naprawde z rodzina to
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos Karolina to jednostka wybitna. Najwyższe oceny w najlepszych szkołach, olbrzymie poczucie stylu, piękny głos i talent muzyczny, Aeterie to jej marka. A przedewszystkim w latach szkolnych byla spoko ziomalka, mimo bogatego domu. Ostatni raz ja widzialem i zamieniłem slowo jakies 10 lat temu, jak wspolnemu kumplowi robiła zdjecia na ślubie.

Pomagała mi przez Skype rozwiązywać zadania domowe :D
  • Odpowiedz
@skud: konkretne nazwiska proszę, bo nie znam żadnej. Greta się nie liczy, dostała po starych. Co by o aktorkach prono nie m,ówić, zarobiły na to własnym ryjcem, dupą i dobrym imieniem.
  • Odpowiedz
@Nerus20: To nic nie znaczy. Ona jest tam tylko przeciwna posiadaniu dzieci bo być może habibi ich nie chce. Niewykluczone że tam jest tak, że "żona ma być ciasna a nie rozepchana porodami i cały czas poświęcać mężowi" a nie żadne lewackie pomysły ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz