Wpis z mikrobloga

@DROP_TABLE_Usernames

Ogólnie to większość firm jest jeszcze bardziej nieludzka, bo każą dalej pracować mimo, że jesteś na wypowiedzeniu i nie dają ci dodatkowej kasy na odchodne tak jak w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wszystko by się udało gdyby nie ten przeklęty kapitalizm
Tak tak, wiem "lewaguu leave the multi billion dollar company alone" xD


@DROP_TABLE_Usernames: te billion dollar company tworzą ludzie, managerowie są zwykłymi ludźmi

To nie abstrakcyjna korporacja krzywdzi ludzi, tylko konkretni pracownicy którzy też są ludźmi

W jaki sposób Ty byś przeprowadzili takie zwolnienia?

Bo ja wiem że na pewno zrobiłbym to lepiej niż Ty.
większość firm jest jeszcze bardziej nieludzka


@Slavcel: paradoks w tym że to zachowanie było akurat bardzo ludzkie.

Managerowie byli przestraszeni bo to zwykle korposzczurki ns strzała, a przez to że się bali reakcji zwalnianych osób zdecydowali się właśnie na taki chłodny sposób.
wśród których były także księgowe i inżynierowie automotive


@Romska_Palo_Ul_Laputa: podejrzewałem, że to nie tylko IT. Nie wiem skąd na wykopie się naroiło tylu płaczliwych nieudaczników, straszących zwolnieniami, Zwolnienia, były, są i będą, albo ludzie po prostu zmieniają pracę.

Tutaj głównie chodzi o to, w jak chamski i nieludzki sposób to zrobili z prawdopodobnym złamaniem prawa


@DROP_TABLE_Usernames: Jak złamali prawo to każdy swoją kasę odzyska, chyba że upadną.