Wpis z mikrobloga

Potrzebowałem kilka rzeczy z castoramy ale nie chciało mi się łazić między półkami. Siedząc więc w robocie zamówiłem je przez internet z odbiorem w sklepie (spodziewając się pójścia po nie do okienka) a tu niespodzianka - dostałem kod do jakiegoś CastoMatu. Troszkę zdziwiony jak to ma wyglądać bo kilka rzeczy sporych i ciężkich ale podjechałem.

Widzę coś na kształt paczkomatu, skanuje kod i otwiera mi się niemała, dwudrzwiowa skrytka na poziomie ziemi. W środku moje zamówienie spakowane na wózek którym można najzwyczajniej w świecie ze skrytki wyjechać. Nieźle to ogarnęliście #castorama

30 sekund zajął odbiór, 2 minuty ładowanie do samochodu i w drogę, dostępne nawet po zamknięciu sklepu (bo stoją przed drzwiami)

Może #gownowpis , może każdy już z tego korzystał ale byłem pozytywnie zaskoczony

#budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu
ATAT-2 - Potrzebowałem kilka rzeczy z castoramy ale nie chciało mi się łazić między p...

źródło: Screenshot 2024-02-22 at 12.40.54

Pobierz
  • 35
@ATAT-2 można? Można! Świetnie. Dziwię się, że dopiero teraz odbiory osobiste w sklepie zaczynają ogarniać. Ostatnio żona była mile zaskoczona w H&M, że nie trzeba stać w głupiej kolejce.
@ATAT-2: powiem Ci ze niektore sieci sklepow maja to samo z zakupami spozywki, skrzynki sa izolowane zeby zywnosc sie nie psula. Zamawiasz jedzonko i odpierasz. U nas tez to wejdzie kiedys.
@ATAT-2 kiedyś jak się kupowało przez internet, to można było wybrać opcję odbioru w sklepie, albo w castomacie. I właściwie szkoda, że teraz już zostało tylko"w sklepie", bo np. zamówię coś wieczorem w sobotę i nie wiem, czy będę to mógł odebrać tylko w sklepie do 21, czy może będzie w castomacie i sobie w niedzielę odbiorę
@SzubiDubiDu: sklepowy, taki jak na parkingu pod wiatami
@wooster zamówienia domyślnie z góry sa przypisywane do castomatu, wiec jeśli kupujesz cos co system uzna ze sie zmieści to castomat ma priorytet. No ale zdarza sie, że te duze skrytki sa akurat zajete np albo farba w zime nie moze byc tam umieszczona, wiec wtedy pozostaje odbiór w sklepie