Wpis z mikrobloga

  • 0
@PANCZLONEK a zwykłe sny istnieją? Pomiędzy bardzo realistycznym snem na przykład koszmarem a świadomym snem nie ma dużej różnicy. Różnicą jest to że zdajesz sobie sprawę że to co się dzieje to jest sen.
  • 0
@PANCZLONEK wiem że się nudzisz my friend ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to dobrze że zaczepiasz bo mam okazję wkleić definicję którą daje AI. Jak ktoś będzie to czytał dowie się coś bardziej konkretnego:

Lucid dreaming is a real phenomenon that occurs when you become aware that you are dreaming while you are asleep. ¹² Lucid dreaming can have various benefits, such as reducing anxiety, improving motor skills,
  • 1
@billuscher no tak kosztuje, tygodniowy program stacjonarny na temat LD to koszt rzędu 2000 dolarów, a programów wirtualnych przez internet zdaje się z tej tematyki nie ma.

Normalnie nie jestem zwolennikiem takich krótki filmików ale o tej tematyce nawet ta forma jest bardzo w porządku. Instytut zaczął tworzyć takie filmiki na potrzeby mediów społecznościowych czyli Tiktoka, Instagrama i YouTube shorts aby dotrzeć do młodej generacji odbiorców. Te wizyjne obrazy i narracja Roberta