Wpis z mikrobloga

#perfumy przetestowałem w swoim życiu chyba setkę różnych flakonów, głównie te wszystkie popularne z rankingów i promowanych w perfumeriach, nowości i starocie. Te niszowe domy też próbowałem jak essential parfums polecany tu na wykopie. I generalnie można wiele pisać złego i dobrego o tych wszystkich popularnych markach, często bywałem chwalony, ale od lat nie poczułem niczego takiego mega wow co by mnie urzekło. No i już sam nie wiem czy to nie jest moment na ten mityczny Creed Aventus - no i pytanie czy ktoś ma i coś podpowie? Czy to następny króliczek, którego się złapie i będzie się goniło dalej? Czy jest w jakiś sposób zniewalający, przyciągający, rozciągający się, potężny i subtelny?
  • 10
Czy jest w jakiś sposób zniewalający, przyciągający, rozciągający się, potężny i subtelny?


@j__b: Nie wiem, miałem odlewkę i żałuję nawet tych kilku dyszek. Dla mnie nic specjalnego a moja żona stwierdziła, że śmierdzę i mam nie podchodzić na odległość kija od szczotki XD Także to kwestia gustu, tu się wszyscy nad nim spuszczają a ja ominę go szerokim łukiem ¯\(ツ)/¯
@j__b mam podobnie, z tym że mam aktualnie swój top of the top. LV Imagination. Jakbym nie był biedakiem, to kupił bym sobie flakon. Piękny, letni zapach i dobrych parametrach (ogólnie nie wiem czy to nos czy moja skóra, ale większość "krótko" się na mnie trzyma)
@j__b twój opis by się zgadzał, ale jakieś 5 lat temu. Aktualnie Aventus ma na tyle dobre klony za ułamek ceny, że kupują go tylko ci którzy chcą go mieć na półce bo tak. Sam mam Avika i Armafa CDNI Limited Edition i jakby ktoś mi dał blinda obu zapachów na dwie ręce i miałbym wymienić różnice, to mógłby być duży problem. W Armafach/Cedrat Boisach/L'adventurach i tak dalej (klonach) #!$%@? duża część
@j__b: Też jestem zdania,że nie zrobi . Moim zdaniem czuć różnicę w jakości między Armafem , Explorerem czy Cedrat Bois ,ale jak wyżej wspomniał Lecoffe jest to ten sam profil zapachu i nie będzie tu żadnego efektu wow.
@j__b: Sprawdz sobie inne Creedy. Santal jest super, Vetiver tez ciekawy. No i Carmina ale to musisz byc odwazny bo to niby unisex ale bardzo kobieco-rozane. No i Maison Francis Kurkdjian Oud, moj totalny faworyt. Mega intenstywne, turecki bazar. No i Grand soir, tez z Maison Francis. Ale to sa potezne zapachy i na pewno nikt nie przejdzie obojetnie.
@j__b Aventus top. Idealnie zblendowany, cudowny zapach. Nie wiem też skąd niby co druga osoba miałaby tym pachnieć. Aventus jest drogi, a o arabach poza community perfumowym aż tak dużo osób nie wie, bo w S czy D tego nie uświadczysz. Warto sprawdzić
@Pietruchoowy: co XD obecnie co drugi tiktok, który mi się wyświetla jest o arabskich klonach angels share, sauvage elixir czy innego aventusa, polecam wyjść z wykopowej bańki, bo "perfumowe community" urosło kilkakrotnie