Wpis z mikrobloga

Hołownia dzisiaj zrobił manewr stulecia. Pisiory kwiczą, mówią żeby przeprosił sójkę. A ten na to, ku zaskoczeniu całego pisu, PRZEPROSIŁ.

Pisiory w szoku, rozpaczliwie kwiczą i domagają się dostępu do mównicy. Kaczyński zbiera komitet polityczny - no ale jak to przeprosił? to tak można? co my mamy niby odpowiedzieć na tak brutalny akt walki politycznej?

Aż miło było popatrzeć na te zmieszanie narodowych pisowskich twarzy. Wbiło ich w fotele normalnie.

#sejm #polityka #bekazpisu
  • 50
@emasele no, super fajnie że ktoś (być może) nie zapieprzy trochę pieniędzy, a kiedy rozliczycie PiS i wypełnicie obietnice wyborcze? pytam od 2 godzin.
kiedy rozliczycie PiS i wypełnicie obietnice wyborcze?


@Njal: Mission in progress. Rządzą dwa miesiące. Kadencja wynosi cztery lata. Poczekajmy z ocenami spełnienia obietnic do jej wypełnienia może? Już widać, że idą w dobrym kierunku.
@Njal z tego co wiem to " rząd" nazywa się koalicja 13 grudnia, mamy 21 luty. Nie minęło jeecze 100 dni a ty chcesz dokonać przewrotu kopernikanskiego.
Sprzątanie po pisie zajmie lata ( procesy 2-3 lata), wyplenienie z urzędów jeszcze dłużej.
Stary, oni używali NASK żeby pomagać sobie w kampanii, używali służb specjalnych żeby duduś wyborów nie przegrał.
O czym ty za przeproszeniem eldolisz? Jak osoba która ma za grosz rozumu i
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno żadna z tych zmian nie przyczynia się do życia przeciętnego Kowalskiego, TVPiS oglądali tylko PiSowcy albo ci którzy chcieli się z tego pośmiać, teraz za to leci tam przekaz z TVN24 więc jest to samo tylko odwrotnie, natomiast nie ma żadnej pewności że fundusz sprawiedliwości nie zostanie tak ponownie wykorzystany.

To tak jak byś napisał w plusach że "być może Tusk nie ukradnie mi portfela" xD
via Android
  • 0
ale pisowcu słabo się maskujesz, popracuj trochę.


@Lord_Apatii_i_Depresji No i to jest właśnie w większości max. Na co was stać, wojenna postawa oblężonej twierdzy silnego razem całującego Tuska po stopach - bo tak się składa że jestem jednym z wyborców Lewicy.

a Ty co, wyznacznik przeciętnego Kowalskiego? Wyobraź sobie, że fajnie pójść na obiad do babci i nie słuchać pisowskiego spinu o tym, że wszystkie partie poza PiS to zdrajcy Ojczyzny


@
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno Akurat propagandowa paćka zgodna z przekazem partyjnym to ruski standard, wprowadził go PiS a PO kontynuuje dziedzictwo więc dawanie tego pod punkt jest prowokacją z twojej strony dlatego że nie ma żadnych różnic po zmianie władzy, nic się nie zmieniło a ty próbujesz oszukać albo mnie albo co gorsza samego siebie.

Kończąc tą jałową dyskusje tylko zaznaczę że czekam na dymisje Tuska za 30 dni, tak by zrobił polityk klasy Europejskiej,