Wpis z mikrobloga

Hołownia dzisiaj zrobił manewr stulecia. Pisiory kwiczą, mówią żeby przeprosił sójkę. A ten na to, ku zaskoczeniu całego pisu, PRZEPROSIŁ.

Pisiory w szoku, rozpaczliwie kwiczą i domagają się dostępu do mównicy. Kaczyński zbiera komitet polityczny - no ale jak to przeprosił? to tak można? co my mamy niby odpowiedzieć na tak brutalny akt walki politycznej?

Aż miło było popatrzeć na te zmieszanie narodowych pisowskich twarzy. Wbiło ich w fotele normalnie.

#sejm #polityka #bekazpisu
  • 49
eksterminacja pisu jest najwyższym interesem Polaków.


@emasele:

No niby tak, ale jednak nie do końca. Trzeba myśleć trochę dalej.

Co by się stało, gdyby nagle pis się zdematerializował? Ok, najpierw trąbki, baloniki, papierowe talerzyki i radość. Może 2-3 dni, może tydzień. Co dalej?
Elektorat nie wymiera, oni muszą na kogoś głosować. Oni nie są tacy, bo głosują na pis. Oni głosują na pis, bo są tacy, jacy są.

W interesie tuska
@inozytol: masz rację tylko jest jeden szczegół - ja nie ma [większość antypisu] nie ma problemu z jego elektoratem. mamy problem z pisowska mafia, z tym co zrobił z państwem czyli co chciał przy wykorzystywaniu głupich ludzi - wyborców.
nieogarnięci i głupi ludzie dali im władzę ale nic z tego nie mieli, sami są poszkodowani przez nich,
to że tego nie rozumieją to inna historia.
Elektorat nie wyprowadzał pieniędzy z NCBIR,
i głupi ludzie dali im władzę ale nic z tego nie mieli,


@emasele:

Pogadaj na ten temat z ludźmi z woj. podkarpackiego, którzy z obrzydzeniem dla siebie oddawali głos na pis. Mam tam znajomych i naprawdę wielu ich wyborców zagłosowałoby inaczej, gdyby nie wielgachna laga, którą tusk wywalił na tamte rejony.

Jak im zbudowali S19, to dwa pasy w jedną, jeden w drugą, na zmianę. Tu ktoś powie, że fajny, szwedzki
@inozytol: ja się z tobą zgadzam, ogólnie.
pisowcy tez sobie kładli lachę na każdego kto aspiruje powyżej średniej krajowej czy jest z miasta i nie ma tylko bozi przed oczami.
twoje ostatnie zdanie jest kwintesencją polskiego #!$%@?....