Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe że #xtb tak poważny broker, tak się reklamują, a nie mają podstawowej rzeczy jaką jest 2FA
Co prawda w teorii nie da sie wypłacić kasy, ale hacker może być niemiły i np. przewalić całą twoją kasę którą tam trzymasz.
Słabo, bardzo słabo.


#gielda
  • 45
  • Odpowiedz
@Trunktwilight ja bym ich nie nazywał brokerem mają ładną i prosta aplikacja dlatego tyle ludzi tam zakłada konto poza tym zabójcze swapy, dziwne zawieszenia na ważnych danych i wiele innych wałków ¯_(ツ)_/¯ nie polecam ich jest dużo lepszych brokerów
  • Odpowiedz
ile takich przypadków w ich dotychczasowej historii się zdarzyło, aby komuś włamali się na konto, lub haker przewalił komuś depo?


@Trunktwilight @maniek74: Na świecie? Sporo

Przykład, że takie rzeczy
  • Odpowiedz
nie na świecie, tylko u brokera XTB


@maniek74: Skoro się zdarzyło gdzie indziej to i tu nie jest to nierealne. (może nawet ma wyższe prawdopodobieństwo niż wyjście na plus przeciętnego użytkownika grającego na CFD ( ͡° ͜ʖ ͡°))

a jak ktoś by ci coś namieszał, to zapewne doszli by do tego po logach i cofnęli te zmiany w ramach reklamacji


@maniek74: XTB nie ma
  • Odpowiedz
@maniek74 weź nie broń xtb bo to nie jest prawdziwy broker każdy widzi jacy są i dużo osób nawet na tagu się u nich przejechało, nie każdy chce się denerwować i tracić czas na reklamację które nie wiadomo czy przyjmą
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24 napisałem ci a nawet dałem dowody ze nie masz konta nie tylko w xtb ale u innego żadnego .
nie bronię xtb choć mam konto u nich od dawna tak samo jak używałem u innych brokerów czy domach maklerskich ale takiego steku bzdur dawno nie czytałem . powielasz to co usłyszałeś gdzieś , kiedyś ....
nie ma brokerów idealnych każdy ma wady i zalety a ty przed napisaniem tekstu chociaż
  • Odpowiedz