Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GladysDelKarmen @twojmlodszybrat: No może nie 15 lat, ale na szybko kilka naprawdę porządnych gier z zeszłego roku: Shadow Gambit, Lies of P, BG3, Hi-Fi Rush, dodatek do CP(jeszcze nie ograłem, ale ponoć bardzo fajny).

Tak, sporo gier i twórców robi skok na kasę, ale każdego roku znajdzie się parę gier, które dla casuala, który ma max 10-15h/tydzien zapewnia zabawe na cały rok.
@120_Dni_Sodomy: @GladysDelKarmen ja po latach od premiery kupilem na steam gta v.
- Widze ze ma 105gb.
- No dobra zagram za godzine
- wlaczam pobieranie ide gotowac
- przezornie wchodze po 15 ninutach, nie pobiera sie bo jakas zgoda do oklikania wyskoczyla
- kuuuurrrrw….
- klika. Ide gotowac dalej
- wracam po godzinie
- pobrane. Odpalam
- do pobrania jakas aplikacja rockstar
- …..
- zarejestruj sie
- potwierdz adres
@GladysDelKarmen: dlatego jedyne dobre co wychodzi to to Indie, im więcej A ma gra tym bardziej rozwodniony niskowysilkowy syf. Ostatnie wysokobudżetowe gry które zrobiły na mnie wrażenie to Death stranding które udalo się zrobić tylko dlatego ze kojima wyrwal sie spod kontroli, albo bf1 który nie jest moze najbardziej ambitną grą ale mam wrażenie ze szef musiał być na l4, żeby dopuścić grę w której nke da się zmieniać munduru ani
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@#!$%@?:

Jesteś w stanie coś polecić coś a'la CoD?

Czasami lubię zagrać ale tak max 30 min. i do tego CoD wydawał się być perfekcyjny - jakaś misja zajmująca parę-paręnaście minut i człowiek od razu jest zrelaksowany po pracy (do tego właśnie potrzebuję gry).
ty to daj cwaniaku listę top gier z ostatnich 15 lat. No daj to wszyscy się posmiejemy


@twojmlodszybrat: ja ci podam moją topkę i to pewnie topka dość nieoczywista. Kolejność bez znaczenia:
1. Factorio
2. Project Zomboid
3. Snowrunner
4. RDR2
5. Mount and Blade: Bannerlord
6. Bioshock Infinite
8. Cities: Skylines
9. Fallout 4
10. Dirt Rally 2.0
11. Broforce

Tylko, że typ, do którego się odnosisz ma rację. Wiele
@#!$%@?: No nie do końca, rzeczywiście fabularki nastawione na singla trzymają się dobrze, ale w tym momencie praktycznie każdy multiplayer jest zasrany mikropłatnościami i o ile jakieś kosmetyczne dodatki można przeżyć, tak historie typu dodawanie 1/3 postaci jako dlc jak w mk11 i tekkenie 7 gdzie za samą grę płacisz 250 złotych a potem musisz dołożyć 3 razy tyle, by mieć pełen roster postaci, jest już zwykłym #!$%@?ństwem.