Wpis z mikrobloga

@GladysDelKarmen: W 100% się z tobą zgadzam. Bardzo stary nie jestem (26) a gram głównie w starsze tytuly. Gry które mnie wciągnęły i wyszły w ciągu ostatnich 10 lat mogę policzyć na palcach dwóch rąk.
@GladysDelKarmen: trochę tak. Trochę nie. Gry nie są gorsze od tych kiedyś tylko jesteśmy starzy i nas nie wciąga jak za małolata. Mnie ostatnio Zelda wciągnęła. ...no i filmu dobrego to też 10 lat nie widziałem od czasu Incepcja.
@120_Dni_Sodomy: odkad gry trafily do mainstreamu to jest dojenie kasy, pierwszy skin konia do wowa zarobil wiecej niz starcraft 1. A poziom graczy spadl i mozna im pluc w twarz to beda mowic ze deszcz pada vide gry blizzarda


@19216811: tobie trzeba pluć bo nawet nie jesteś w stanie tej plotki o koniu z wowa powtórzyć bez przeinaczania. Żałosny wykopek
@januzi: metroidvania, roguelike, soulslike, boomer shooter, strand type game, xcomlike, battle royale, survival, extraction shooter, hero shooter, moba, runner, incremental, karcianka, looter shooter, vr-owe, auto battler

cos jeszcze, dziadku?