Wpis z mikrobloga

#protest #rolnictwo #polityka #neuropa
W związku z zaostrzającymi się wysiłkami neuropy oraz innych materiałów recyklingowych aby upokorzyć/zbagatelizować/obrzydzić protest, tym bardziej gorąco zachęcam do wyrażania poparcia jednej z niewielu grup w tym kraju która jeszcze chce i jest gotowa do skutku walczyć o nasze przeciwko centralnemu sterowaniu z brukseli.
Każdy sposób jest dobry - preferencje konsumenckie, jawne poruszanie tematu w dyskusjach od rodziny, przez znajomych po pracę itp, etc.
Zgoda na ograniczenie i podmianę rolnictwa własnego i zalew śmiecia z UA zaistnieje tylko pod warunkiem że rządzący sami to sobie zjedzą, nam zostawiając to co było.
  • 5
@Idaho59: Nie uczestniczymy, zmiana podejścia z "wszystko źle" na "wszystko dobrze" stawia nas w dokładnie tym samej beznadziejnej pozycji. Łatwo też dojrzeć jak chętnie politycy którzy dostają jakąkolwiek pozycję w EU, szybko się uniezależniają i kosmopolityzują.
@SzuruSzur: Ale ja mam swoje gospodarstwo i Zielony Ład mi nie przeszkadza, co teraz?

Wystarczyło odtworzyć naturalne mokradła żeby offsetować całą emisję CO2 z rolnictwa - nie ma zgody bo rolnicy się zesrali że zaleją Polskę - w rezultacie dalej na torfowiskowe łąki nie da się wjechać do czerwca i kopią kolejne rowy melioracyjne, ale przynajmniej mamy co roku suszę i szacowanie szkód bo woda spływa z pól z pól uprawnych