Wpis z mikrobloga

@KSHMR: No to przeciez moze cie to nie obchodzic, w czym problem ? xd a jak ci nie pasuje praca w niedziele to ja zmien i tyle, wolna wola :D
Chodzą plotki, że rząd pracuje nad przywróceniem 2 handlowych niedziel w miesiącu. To byłby kolejny krok w dobrą stronę po pogonieniu pisowskiej hołoty.

@Velociraptor_w_kubku: Ilu ludzi tyle opinii. Mnie osobiście nie interesują półśrodki - handlowe mają być wszystkie niedziele. Nie mam ochoty zaprzątać sobie głowy informacją czy akurat określona niedziela będzie tą handlowa czy też nie.
@Velociraptor_w_kubku: Pracuje w delegacji od pon- piat w sobote jak nie zdążę kupić wszystkiego (mieszkam sam więc nie mam komu tego zlecić) to w niedziele muszę żarcie zamawiać… nie mówiąc już o tym że wypadałoby się przejść czasem do sklepu coś przymierzyć, a nie tylko zamowi nia online(bo nawet odesłać tego nie mam kiedy jak nie pasuje) Jak byłem studentem to mi ukradli właściwie źródło utrzymania bo na weekendach pracowałem -
@DerMitteleuropaer: Jako człowiek uczony powinieneś mieć wiedzę, że swoje własne zachcianki, są robione kosztem kogoś innego. Ja tego nie neguje, tak zawsze na świecie było i będzie a że lubię wbić czasami kij w mrowisko, to drugorzędna sprawa. Jedynie co, to próbuje być empatyczny do osób pracujących w sklepach
@KSHMR: Jakie zachcianki? Osoby pracują w sklepach zamiast pracy w inny dzień tygodnia, a nie oprócz. Więc nie jest tak, że mają mniej wolnego.
Poza tym, co komu po wolnej niedzieli, jak sobota jest pracująca? Wielu ludzi wolałoby wolną sobotę. Bo w sobotę są spotkania ze znajomymi, a w niedzielę tylko rosół u teściowej.
Jeżeli prawo ma coś gwarantować to lepiej dwa pełne wolne weekendy w miesiącu niż wszystkie niedziele. Np.