Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu
https://wykop.pl/wpis/75126745/gdybym-wiedzial-jakie-poniose-koszty-za-bycie-z-ko

Niestety ale taka prawda, faceci po przejściach mają nasrane, nie potrafią się zaangażować jak należy (a dla ex już potrafili), dają z siebie mniej niż dawali poprzedniej a jeszcze oczekiwania mają do obecnej wyższe niż wobec poprzedniczek, i tłumaczą to jakąś "traumą". Taka kobieta w związku z takim facetem musi dawać z siebie 120% tego co ex a dostanie 80% tego co miała ex. A jak jeszcze taki ma dziecko, to zawsze będzie ważniejsze niż obecna partnerka mimo iż posiada 50% genów ex. Czyli pół ex wciąż się gdzieś kręci w życiu faceta i jeszcze w życiu nowej kobiety. Do tego ryzyko, że się będzie z ex, że względu na dziecko, zbyt często widywał a może i zdradzał z nią obecną.

Szkoda nerwów, to się nie opłaca, lepiej brać prawiczka.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #chad
  • 27
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Tak jak zwykle z babskim pieprzeniem się nie zgadzam, tak tutaj raczej się zgodzę.

Ja np. daję w obecnym związku 100000% siebie dla rodziny.
Mam jednak silne przeświadczenie, że gdybym został sam, bo np. żona by uznała, że nie spełniam już jej wymagań to...

Kolejnej kobiety nie traktowałbym tak samo i nie starałbym się tak samo. Nie chciałoby mi się, nie wierzę w drugą miłość.

Dziecko? Nie wyobrażam sobie mieć
  • Odpowiedz
@Fanaticz: no przecież faceci tak robią, jeszcze mają pretensje o to czego różowe nie zrobiły, ale zrobiły to ex faceta i nowe różowe już z góry mają pretensje na wypadek gdyby im podobny pomysł wpadł do głowy xd
  • Odpowiedz
Kolejnej kobiety nie traktowałbym tak samo i nie starałbym się tak samo. Nie chciałoby mi się, nie wierzę w drugą miłość.


@ChickenDriver:

Z jednej strony masz do tego prawo. Z drugiej strony szkoda aby kobieta musiała rywalizować z ex i walczyć o twoje uczucie wiedząc, że choćby wyhodowała świecącą brodę w oczach, nie doceniłbyś jej

A brak starań = brak docenienia, miłości, szacunku. Przynajmniej tak to jest interpretowane.

Więc takie kobiety
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:
Po prostu faceci się uczą, że nie warto angażować się na 100% (a w szczególności swoich zasobów), dlatego że może i tak coś pójść nie tak. Zazwyczaj zanim zrozumieją jak faktycznie działają związki to żyją z wyidealizowanym obrazem miłości. A gdy taka ex da facetowi w kość to zaczyna mądrzeć i myśleć. I zaczyna być ostrożniejszy.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Gdyby moja żona została moją ex (oby nie!) to raczej z jej inicjatywy niżeli z mojej, bo ja nie robię z mordy cholewy a przysięgałem przy świadkach, że ja z nią póki śmierć nas nie rozłączy. Więc walczyłbym o ten związek do końca i podejrzewam, że ona też.

Oznacza to, że nie przestałbym jej kochać, skoro rozstanie byłoby z jej inicjatywy. Potrzebowałbym raczej LAT żeby wylizać rany i otworzyć się
  • Odpowiedz
. I zaczyna być ostrożniejszy.


@SzybkiBiegun:

A następna czuje że nie traktuje jej tak jak poprzednią, że najwyraźniej kocha ją mniej niż ex, więc sama zaczyna się odsuwać i dystansować od faceta, zwłaszcza jak sama jest po przejściach, też mądrzeje i jeśli facet nie daje z siebie 100% to ona też nie.

A potem on zaczyna mieć do niej pretensje bo uważa że skoro on jest po przejściach to teraz on
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus trudno by facet kopnięty w d... po latach związku, gdy miał jakieś kłopoty i akurat wtedy pannie "się odwidziało" i przestała kochać, traktował tak samo kolejną. Na pewno takie doświadczenie było na swój sposób cenne. Skoro baby traktują związki materialistycznie i pod kątem tego, ile mają z tego korzyści, to na pewno tak doświadczony chuop powinien postępować analogicznie i nie być frajerem. Ja np. w bezinteresowną miłość już nie wierzę, na
  • Odpowiedz
, ile mają z tego korzyści, to na pewno tak doświadczony chuop powinien postępować analogicznie i nie być frajerem


@Karl_Tofel:

To że dwie tak go potraktowały nie znaczy że trzecia też.

Jeśli trzecia kobieta będzie miła ale będzie widziała opór z jego strony, to sama się zdystansuje a potem facet wielce zdziwiony, dlaczego ona już się nie stara i nie dba o niego. Sam do tego doprowadził bo był w swoim
  • Odpowiedz