Wpis z mikrobloga

Myślę że do kuratorium trzeba napisać. To że nie wskazali jakie to liceum to dla kuratorium nie będzie problemem kuratorium@kuratorium.waw.pl warto w piśmie wskazać że co do platformy iGenius toczy się postępowanie wyjaśniające Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów a cała platforma prawdopodobnie działa na zasadzie piramidy finansowej która w przepisach prawa jest zabroniona (wskazać ten link https://finanse.uokik.gov.pl/tag/igenius/) dodac warto o tym żeby kuratorium poinformowało o podjętych działaniach itp oczywiście podpisując się imieniem
@czlowiekbozy: Wiem, że w oświacie się zarabia źle i mało kto się do tej pracy przykłada, bo jedyne co można tym zyskać to problemy. Ale niesamowitym skandalem dla mnie jest to, że ktoś wpuścił do szkoły tych oszustów, nie sprawdzając nawet czym się zajmują. Młodzi ludzi chętnie będą patrzeć na kradzione zdjęcia z drogimi furami i nie będą uruchamiać krytycznego myślenia.
Widzę że zrobiła się mała afera na tagu ale fajnie jakby ktoś zrobił znalezisko o tym. Im więcej ludzi to zobaczy że w publicznej szkole odbyło się takie szkolenie tym lepiej dla sprawy. Zawiadomienia do kuratorium też mile widziane. Zapytacie dlaczego? Otóż to może być ich gwóźdź do trumny. Jak zainteresuję się tym kuratorium i ministerstwo to i może uokik przyspieszy z działaniami i po prostu rozwali to. Także szable w dłoń,