Wpis z mikrobloga

@hugoooo: Bzdura - ludzie nawet na TRT bez tendencji do trądziku potrafi wysypać. Zazwyczaj wynika to z zaburzonego ratio test-estro i najlepsza radą jest dobranie AI, albo zejście na niski BF. W ostateczności izotek. Generalnie u ludzi z nadwagą, którzy używają egzogennego testa zawsze będzie problem z estro - a trądzik jest tego doskonałym przykładem.

Seba Kot nie pierwszy raz #!$%@? głupoty w tym temacie.
@AVOIDME: kumpel który nie bił jakiś dużych dawek, plus zaczynał ze spoko formą miał mega problem z trądzikiem. Ale u niego estro szalało. Myślę, że kot miał tu na myśli, że pewnie bombel estro zbija a i tak mu je wywala więc pewnie dużo bije. Ale trzeb vs by go spytać. Poznałem Sebe swego czasu, raczej gadał z sensem. Tyle, że jego materiały to ostatnio przed pandemią oglądałem więc co do
@Prosie: Chłop gada pod publike jak atencyjna szmata, i tyle. Problem sam w sobie nie jest taki oczywisty. Wcale nie znaczy, że on bije za duże dawki. Mógł po prostu powiedzieć, że wchodzenie na testa z nawet lekką nadwagą to zawsze zły pomysł.
@serwal-afrykanski:Jak obserwuje boxdela nie wydaje się osobą która potrafi robić coś regularnie. Taki Seba Kot wymagałby od niego trzymania michy regularnych treningów i bezpiecznej bomby. To profesjonalny koleś który zerwie współpracę jeżeli będzie widział że olewa sprawę. Pewnie boxdel znalazł kogoś kto mu wstrzyknie co zechce i ma teraz tak a nie inaczej, wszystkiego nie da się zrobić na skróty.