Wpis z mikrobloga

w tv uważają że różowe potrzebują 28mkw jemu musi wystarczyć 22 xD
tak czy siak czy kogoś nie #!$%@?ło gdzieś u góry? klitka 28mkw, wstawisz 2 rowery, biurko to nawet łóżko nie wejdzie a w czymś takim miałoby wejść łazienka i kuchnia xD
#patodeweloperka #rownouprawnienie #polska #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazlewactwa
mati1990 - w tv uważają że różowe potrzebują 28mkw jemu musi wystarczyć 22 xD
tak czy...

źródło: fb1b0d86e785986fa56fcd073981cce40ff1996a48c745b4da2c7b5d15449362

Pobierz
  • 27
@mati1990 chłopie, co ma lewica do tego, co prywatny przedsiębiorca ci wciska aby sprzedać więcej? Poważnie mówisz że swoją niechęć kierujesz akurat na tych, którzy z tym jako jedyni chcą walczyć?

Rozbraja mnie to jak niektórzy są pozbawieni refleksji w tym temacie i sami pod sobą kopia dołki, Pozdrawiam xD
@mati1990 a zobacz jaka politykę w kwestii nieruchomości proponuje lewica i porównaj do neoliberalnego konsensusu reszty, że trzeba dopłacać deweloperom i pompować bańkę.

No i przede wszystkim lewica nie ma nic wspólnego z tym co ci deweloper kapitalista oferuje xd

Jak lewica proponuje regulowanie patodeweloperki, kataster, czy socjalne budownictwo, to jeczycie że komunizm, aby potem pisać bekazlewactwa, bo drogo xd
@mati1990: jaki był argument za tym że dla faceta 22 M2 wystarczą a dla kobiety już nie?

A sama dyskusja powyżej to jest kurna kopia wykopkowego rozkminiania jak to 10 tys. na osobę ledwo starcza na egzystencję, podczas gdy naokoło wielopokoleniowe rodziny za tyle żyją i wcale nie przymierają głodem.

A teraz 90 metrów jako rozsądne minimum xD
@Bumelante: rozumiem że solidarnie z etiopiczykami przymierasz głodem xD
znasz dowcip o polakach i piekle? jesteś ten co wciąga innych którzy chcą z niego uciec
no ja lecę na średniej krajowej i jako tako mnie stać na komfortowe życie u starszych i nie posiadając samochodu.
spoko jak wystarczy ci klitka i suchy chleb to ok nie każdy chce tak wegetować. mam teraz pokój 24mkw i to jest masakra, jak chcę go