Wpis z mikrobloga

@Hunt3r_PL: Jako że już kilka osób mnie obrażało, że jestem proukraiński, to znowu stanę w obronie ukraińskich braci. To, że sok spleśniał nie ma związku z jakością malin, których użyto do produkcji. Tylko wynika z wady na etapie produkcji czy nawet luźnej nakrętki. Po drugie ten syrop to gówno najwyższego sortu, w którym malin to jest więcej narysowanych na etykiecie niż w środku (jeżeli to jest ten o którym myślę)
  • 0
stanę w obronie ukraińskich braci


@Szinako: Ja mam pretensje do polskiego producenta, że taki syf produkuje. To nie pierwszy raz. Kilka tygodni temu ze znajomego sklepu wycofali całą partię malinowego i malina - cytryna. Producent oczywiście ten sam.
@Hunt3r_PL: Mój komentarz dotyczył fragmentu o pochodzeniu malin.

To nie pierwszy raz. Kilka tygodni temu ze znajomego sklepu wycofali całą partię malinowego i malina - cytryna. Producent oczywiście ten sam.


@Hunt3r_PL: To ewidentnie trzeba go olać. A te syropy to straszne gówno, którego nie powinno się pić moim zdaniem. Jak już pić to naturalne robione najlepiej samemu albo wcale, bo cukier to gówno straszne. ( ͡° ͜ʖ ͡
Zakupiony wczoraj, oryginalnie zapakowany.


@Hunt3r_PL: XD ale że co, w 1 dzień ci spleśniały czy kupiłeś spleśniały? Kiedyś wykopki wrzucały zdjęcie na fanpage producenta i robiły aferę, za co nieraz dostawały przeprosiny i paczkę produktów do domu. Zazwyczaj to nawet nie była wina producenta, tylko sklepu/dystrybutora który źle przechowywał produkt. No ale liczył się PR, więc producent wolał to załatwić korzystnie dla klienta. Wykopki w 2024 - paczta wykopki, winna Ukraina
  • 2
@zafrasowany: Syrop jest pasteryzowany, jeśli wiesz co to oznacza i jakie niesie konsekwencje dla produktu. Był oryginalnie zamknięty i na pewno pleśń wewnątrz nie jest winą sklepu. Pleśni nie dało się zauważyć z uwagi na folię na szyjce.
Chyba nigdy nie byłeś najostrzejszym ołówkiem w piórniku?
@Hunt3r_PL: To na pewno jest pleśń a nie po prostu skrystalizowany syrop? Sam kupuję syropy herbapola i jak długo stał w lodówce to krystalizował się podobnie jak miód.
@Hunt3r_PL: 3 miesiące temu miałem to samo w dwóch butelkach. Po zgłoszeniu na FB do producenta po kilku dniach dostaliśmy paczkę z herbatami i sokami z herbapolu. Do dziś nie wiem co to było... Wygląda jak by kawałek owoca? Wypływało dopiero po kilku dniach od otwarcia. Pleśń raczej by się pojawiła na powierzchni.