Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Mamy w pracy dwa kible. Dwa oddzielne pomieszczenia z samym sraczem w środku i do tego wspólna umywalka. Na drzwiach jednego kibla jest piktogram faceta, na drugim kobiety. Dzisiaj bardzo mnie przcisnęło, drzwi do "męskiego" były zamknięte, więc wszedłem do "damskiego".
Kiedy wyszedłem wyskoczyła do mnie z ryjem laska, że co ja sobie wyobrażam wchodzić do damskiego kibla xD (przypinamy, że to są po prostu dwa pojedyncze oddzielne kible) i że jeszcze raz tak zrobię to pójdzie do szefa xD

Zapytałem, czym różni się oba sracze i czemu niby ma problem z siadaniem dupą na miejscu, na którym wcześniej siedziała męska dupa. Zaproponowałem, że może krzesła w pokoju socjalnym i sztućce też powinniśmy podzielić na męskie i damskie, bo ja nie będę sobie wkładał do ust czegoś, co miała w ustach kobieta (tutaj oburzenie).
No i spytałem, czy nie ma problemu z tym, że to tego samego damskiego sracza chodzą osoby czarnoskóre i że powinniśmy poprosić szefostwo o drugą umywalkę, żeby nie myć rąk w tej samej, w której myją je czarni współpracownicy.

Afera w #!$%@? i ja wychodzę tu na #!$%@? i rasistę, pewnie będę miał rozmowę z górą i rozniosło się, że brzydzą mnie czarni. WTF. XD

Jaki w ogóle jest sens dzielenia POJEDYNCZYCH i AUTONOMICZNYCH kibli na te dla bab i dla chłopów? Czym to się różni od osobnych umywalek dla murzynów?

Jeszcze jakbym łaził tam nagminnie, a ja wlazłem raz, bo drugi był zajętyxD
Chłopów mamy trzy razy więcej niż bab, a kible tylko dwa podzielone na pół.

#pracbaza #coolstory #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 7
Afera w #!$%@? i ja wychodzę tu na #!$%@? i rasistę, pewnie będę miał rozmowę z górą i rozniosło się, że brzydzą mnie czarni. WTF. XD


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:

a wystarczyło powiedzieć, że męska łazienka była zajęta a Ty nie mogłeś czekać xD


@kickli:
Wystarczy powiedzieć, że męska była zajęta a chciało ci się tak bardzo skorzystać z toalety że przez 5 minut identyfikowałeś się jako kobieta.