Wpis z mikrobloga

W końcu zdecydowałem się na zakup próbki Bois Imperial, mając w pamięci reakcje otoczenia kiedy to zaaplikowałem sobie Kenzo Homme Intense byłem sceptycznie nastawiony co do tego zapachu po tych wszystkich opiniach, że daje ogórkami....

...i z całą stanowczością muszę stwierdzić, że chyba Ci ludzie nie mieli styczności z Kenzo, w Boisiku w ogóle ich nie czuje, zapach jest naprawdę zajebisty. Pytanie jedno mam, czy nowe wypusty dalej mają dobre parametry? Czy lepiej szukać starszych wypustów?

#perfumy
  • 12
@czasowstrzymywacz op odkrywa jak działa świat . Polecam kourosa sprawidzic. Okaże się, że nie ma żadnych szczyn tylko ładne szare mydło. Ludzie w dupie byli, gówno widzieli i powielają jakieś mity. Nowe wypusty boisika mają cały czas dobre parametry ale nie tak dobre jak kiedyś. Moim zdaniem jeśli jest opcja kupić w dobrej cenie flakon sprzed wprowadzenia refilla to warto. Jeśli nie ma takiej opcji i trzeba płacić ciężkie pieniądze to wziąć
@distorted najgorszy #!$%@? miałem jak mój jeden z ulubionych zapachów Creed viw żona, któregoś razu skomentowała co do za kiszonka. Niestety po tym nic innego niż w nim nie czułem ;(
@Gieremek: od panującej aury także. Zauważyłem że jak jest wilgotno to Kuroń dość nieładnie się układa na skórze, za to w słoneczny, suchy, upalny dzień gra jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡°) .