Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #podlasie #suwalki u Was jest fantastycznie! Wróciłem z urlopu Cudowne jeziora, mili ludzie, śpiewny akcent, codziennie jakieś atrakcje, barcie na drzewach, wąskotorówka. #augustow to piękne miasto w porównaniu z tekturowymi miejscami nad polskie #morze. Rejs statkiem to prawdziwy rejs, 3 godziny, 2 jeziora i 3 rzeki i tylko 120PLN za 4 osoby. Nie to co nad Bałtykiem, pól godziny wyjśca w morze za 2x tyle. No jestem oczarowany w komentarzach więcej zdjęć. Pozrawiam i widzimy się za rok na #wakacje
zawisza - Mirki i Mirabelki z #podlasie #suwalki u Was jest fantastycznie! Wróciłem z...

źródło: comment_Ju5LjfQToELPlKvdJfLm6dl0DAilOFp0.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@zawisza pewnie, że jest ślicznie i cieszę się, że doceniasz nasze tereny. Plusem jest też to, że jest dużo mniej ludzi, niż na mazurach ( ͡º ͜ʖ͡º) co do wąskotorówki, mieszkam tu całe życie i nigdy nie byłam. Wczoraj ktoś mi powiedział, że to straszna nuda i sama nie wiem. Powiedz mi, czy warto? I jaka jest teraz cena?
  • Odpowiedz
@banjo: Cześć, wiesz ja byłem z dziećmi i dla nich sama jazda takim śmiesznym pociągiem to mega atrakcja. Koszty to chyba 30PLN za dorosłego + 6PLN za dziecko. Trwa to 2,5h i my się nie nudzuliśmy. Po drodze kilka punktów widokowych nad jeziorem, barcie a na końcowej stacji jakaś restauracja. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@wieesieek gdziekolwiek byś nie mieszkał 10km od niej, to faza i zazdroszczę. Na pewno jezioro blisko masz () no trochę żal mi pieniędzy, jeśli to nie jest takie fajne, jak się wydaje
  • Odpowiedz
Miło się czyta pozytywne opinie o swoich okolicach :) Polecam od siebie jeszcze Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy.
Jak lubicie wodę, to splywy - Czarną Hańczą albo bardziej dziko - Marychą. No i polecam wyskoczyć na dzień na Litwę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@banjo żeby było trudniej, to powiem, że w odległości kilku km mam Blizno, Blizienko, Tobołowo i Wigry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale obecnie i tak w Aug mieszkam bo bliżej do pracy
  • Odpowiedz