Wpis z mikrobloga

@Norskee: chciałbym xD pracowałem na homagach, teraz głównie na Biesse. To jak przesiąść się z Audi na Fiata.
No ale nie ma co narzekać bo mamy w firmie jeszcze Bacci które idąc dalej w motoryzacyjne porównania #!$%@? się jak Alfa Romeo i polskie infotec które są jakby czymś co w.motoryzacji odpowiadałoby zmartwychwstałemu polonezowi xD

A napisałem że jestem operatorem w stolarnii chociaż nie do końca tym się zajmuje teraz, ale specjalnie
@mako37: kiedyś, dość dawno temu, napisałem na Mirko coś o maszynie na tym tagu to zaczęli się nabijać że na stolarni to nie robota, bo milimetr to #!$%@? nie odchylenie i właściwie to moglibyśmy sobie do elementów strzelać z wiatrówki a nie wiercić i na jedno by wyszło bo dokładność położenia otworów byłaby podobna xD
@Norskee: Homag to top firma w produkcji maszyn stolarskich w każdym razie, inne o wiele gorsze jakościowo.

@iAndrew tolerancji zwykle przyjmuje się 0,2mm w stolarstwie, ale mało kto sie tego trzyma, to jest przemiał, w metalu robi się kilka elementów na zmianę a w stolarni najczęściej kilkaset.

@Palinkka ja se tam z tego smoechalem.
W drewnie się mimo wszytsko więcej pieniędzy przewala niż w metalu. Nie wiem czy wiecie ale drewno to jest(było)koło 20% polskiego pkb


@Palinkka: Haha, 20% PKB? skąd takie dane? Wg Google przemysł meblowy to 2,3% PKB, gdzie automotive to 8%, a to tylko jedna z wielu branż szeroko pojętej produkcji wyrobów z metalu, metalu, maszyn, itp.