Wpis z mikrobloga

@Markdot dobra z ciekawości przesunęłam żeby poszukać tego corn doga, próbowałam 5 razy i 5 razy trafiłam mniejwiecej na podobną scenerię chodnik ulica jedyne co to światło inne. Jego gnioty tak wyglądają ? Akurat jego i Muminków omijam, bo tego się słuchać nie da. Kompletnie zrezygnowałam gdy u Mumina był odcinek z Tajlandii ze sklepu gdzie sam szelest i dzwiek otwieranych drzwi było słychać
@dzacha
Tak, tak wygląda ich jutubowane ojca i syna - idę przed siebie i kręcę co mi się nawinie, dam jakąś storke że idę kupić X, dalej chodzenie z kamerą tu rzeka, tam świątynia, oo wycieczka quadowa. Beka jak wyszedł do sklepu po jedna paprykę i napój aby zapełnić gniota na ostatnie 5min mini recka picia

U ojca podobnie, start z widoku z tuk tuka, hałas nic nie slyszec, 4min zapełnione, jakieś
@Markdot: Wy sie dziwicie że on nic nie wie, jak kretyn całe dnie spędza przed kompem, języków nie zna ani polskiego ani angielskiego dobrze.


@Midnight_Animal: No nie wiem, ja się angielskiego uczę cały czas także z internetu, książek czy gier. Do tego to dzięki internetowi się dowiedziałem czym jest corn dog

Z jego trybem życia powinien mówić biegle jak PM w IT