Wpis z mikrobloga

@ProDziekan69: Wiesz że to miejsce za 40k w ogrzewanej hali podziemnej kosztuje w budowie z 60-80k, ale składacie się na to w wyższej cenie m^2 wszystkich mieszkań. Ten kto kupi miejsce w podziemnym ten de facto dostaje prezent od pozostałych mieszkańców (takich bystrzaków jak ty, co nie chcą "przepłacać") o wartości 20-40k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i radziłbym kupić miejsce z gniazdkiem do ładowania elektryka, bo
@ProDziekan69 110k czego? Euro? USD? GBP? Jeśli PLN to przecież jakieś małe auto. Sam takie mam i stoi na dworzu. Mam garaż ale tam są ważniejsze rzeczy jak np. rowery różowej i dzieci, a na razie nie mamy budynku gospodarczego na nie.
@ProDziekan69: jeden z moich sasiadow trzyma na parkingu strzezonym, pod chmurka, nowe Audi S8 i Merca GLC 63AMG, wiec lekko liczac 1 milion pln jak nie wiecej. Stoja juz 2 lata i jakos jest ok. Nie wiem, czemu nie wynajmie sobie jakiegos garazu w poblizu...
@ProDziekan69: jeśli chodzi o pogodę to nic mu się nie stanie. Największym problemem są p0laki które lubią obić auto i spier*olić. Mieć droższe auto niż 5k i stawiać na parkingu przy bloku to współczuję, prędzej czy później ktoś ci go obije. Osobiście stawiałbym auto na jakimś parkingu gdzie każdy pojazd ma troszkę więcej wydzielonego miejsca niż "wolna wola" na parkingach osiedlowych
@kyosti możliwe, że nie widzę swojego błędu albo tobie żart nie wyszedł.
Wymieniam właścicieli rowerów.

Odmienia nie rzeczowników j. polskim coś tobie mówi? Czyje rowery?
@ProDziekan69: Raz trzymam, a raz nie. Zależy od tego, czy różowa auto w garażu zostawi. Miejsca jest tylko na dwa samochody niestety, a mamy trzy. Nic się z samochodem nie dzieje, tylko gdy były duże mrozy, to przykrywałem je pokrowcem.
Czy ktoś z was trzyma samochód o wartości 110k + pod „chmurką” ?

@ProDziekan69:
Miałem (bo aktualnie domek 1-rodzinny) i tez mnie wtedy kosztowała 40 k, ale była tam komórka lokatorska o powierzchni pewnie z 8 m2, więc uznałem że opłaca się mieć miejsce + dodatkowe 8 m2. Teoretycznie taniej od m2 niż mieszkanie, a zawsze jakieś graty szło tam ustawić.
@ProDziekan69 nie trzymam, ale nie ze względu na samą cenę auta tylko na wygodę, w pracy też mam wykupione miejsce w garażu bo w zimę mogę w obie strony jechać w swetrze i nie #!$%@?ć się w odśnieżanie i skrobanie szyb