Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nic bardziej żenującego niż Hiszpania nie będzie w tym sezonie preselekcyjnym, ale zobaczyłem występ Finlandii i zastanawiam się, co miały w głowie osoby, które na to zagłosowały ¯\(ツ)/¯

Ogółem dotychczasowe wybory są dosyć średnie, liczę, że za tydzień kraje bałtyckie podniosą poziom i postawią odpowiednio na Silvestera Belta i Olliego (choć w tamtym roku miał lepszą propozycję).

#eurowizja
  • 11
@Roger_Casement: Coś ciekawego poza Norwegią i Luxemburgiem? Przesłuchałam kilka i były strasznie słabe albo...dziwne (pozdro Irlandia) ale ta Hiszpania to chyba przebije nawet UK w tym roku xDD
@darjahn: Ja dałbym też Włochy, wprawdzie w San Remo było kilka lepszych propozycji (choćby Annalisa czy Mahmood), ale ta wybrana Mango i tak na razie jest u mnie na 1 miejscu.

@OstatniZnak: Stawiałbym raczej na to, że może mieć podobny wynik w tele co norweskie wilki z 2022 albo ubiegłoroczna Chorwacja, wyżej ich nie widzę...
@latajacypingwin: Dla mnie to taki występ, który nawet gimnazjalistę mógłby wprowadzić w zażenowanie, ale obawiam się, że przy samym televotingu to wyjdzie z półfinału.

@youknowthisxd: Dla mnie z kolei ta tegoroczna Finlandia jest jeszcze gorszą niż ich propozycją z 2015 roku, ale skoro wtedy w samym głosowaniu widzów wyszliby z półfinału, to teraz niestety też tak będzie.

No szkoda, że Annalisa nie wygrała, ale i tak Mango jest na ta
@Edenes: Ukraina mi jakoś nie podeszła, ale głosy mają dobre. Jeśli miałabym wybierać to imo Anka była ciekawsza. No ale cóż....w tym roku jak na razie to przy tej konkurencji na razie topka :P Po cichu liczę, że tak jak rok temu dopiero na koniec pojawią się piosenki które mi się spodobają. Bo tak z czystym sumieniem to jak narazie jedynie Norwegia mi się podoba
@darjahn: mi oprócz Norwegii i Ukrainy podoba się Słowenia ,ale to trochę piosenka w stylu zeszłorocznej Gruzji ,która odpadła w półfinale. Inna sprawa ,że w tym roku szykuje się słabszy poziom niż rok temu więc Słowenia z półfinału spokojnie wyjdzie. Steczkowska moim zdaniem przy naprawdę dobrym występie ma spokojnie szanse na bycie w top 10. Norwegii czy Ukrainy na pewno nie pokona, ale reszta uczestników jest spokojnie w zasięgu.