Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Polacy, mieliście prawie 80 lat żeby coś zrobić. 80 lat.
W tym 35 lat od 1990 roku.

I co zrobiliście?
Nabudowaliście osiedli, zalaliście bruk asfaltem i posprejowaliście elewacje.
To by było w sumie na tyle z waszych osiągnięć.
Chociaż w tym ostatnim przypadku nawet to wam nie wyszło do końca, jak widać na załączonym obrazku.

Na waszą wschodnią modłę zamieniliście niegdyś cywilizowane miasto w dystopijny, dysfunkcyjny i estetycznie odrażający ściek.
Takie są fakty. Po prostu nie nadajecie się do tego.

To już ten czas, że trzeba poważnie pomyśleć o sprzedaży Wrocławia Niemcom. Albo Czechom, bez różnicy - a was
przesiedlić za Wisłę do chat z gówna i słomy.

#wroclaw #polska
wuwuiks - Słuchajcie Polacy, mieliście prawie 80 lat żeby coś zrobić. 80 lat. 
W tym ...

źródło: wroclaw

Pobierz
  • 12
Czechy znam od duzych miast, centr, i wyglada ot lepiej. A zjebyt, smieci, zwane graficiarzami sa na calym swiecie, nawet jak nie maja na termo to ile moze kosztowac mycie cisnieniowe elewacji? Ulamek termo - a i klej lepiej zlapie jakby robili w koncu termomodernizacje.
Byłeś kiedyś w Berlinie? Syf kila i mogiła. Do tego Turasy dracy japy. Oni nie mówią do siebie, Oni dra japy do siebie z okien. Centrum jako tako. A potem wchodzisz ba bloki i czujesz się jak w jakimś gettcie w kraju trzeciego świata a nie w Europie. Gdybyśmy wam przekazali wroclaw na tydzień zaraz byście tu nasprowadzali jakiś ciapakow i wszystko byłoby zasrane.
@mkorsov U mnie w bloku płacą wszyscy, ale jak robiąc balkony chcieli zrobić termomodernizację to "właściciele" stwierdzili, że nie dopłacą do tego interesu i chu... Teraz dach cieknie, a moje szczytowe, narożne i tym narożnikiem wycelowane niemal idealnie na południe mieszkanie w lecie zamienia się w piekarnik, a zimą wszystkie kaloryfery rozkręcone na maca. U mnie co prawda jest tylko delikatna nieszczelność nad salonem, ale na klatce schodowej normalnie kapie.

Jako ciekawostkę
@Viking- z balkonami u mnie było tak samo czekali na jakieś płyty cementowe 2 miesiące

remont rozpoczęli zima chcieli wstrzelić się w okienko pogodowe a złapały mrozy, #!$%@? jakość #!$%@? materiały, klatkę obok robiła inna firma i wyszło o wiele lepiej

łącznie remont trwał z pół roku xD