Wpis z mikrobloga

Nadal szokuje mnie i smuci fakt, że lata 2015-2023 były tak bardzo zmarnowanymi latami dla Polski i jej relacji z krajami zachodnimi. Butna polityka PiSu, zero długowzroczności i traktowanie dyplomacji tylko i wyłącznie jako elementu polityki wewnętrznej. 8 lat populizmu zamiast budowania...
Różnicę widać po zaledwie dwóch miesiącach rządu Tuska. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma nawet o czym.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 43
@LowcaAndroidow2049: Inaczej na nas patrza w Europie i to widac na kazdym kroku, chociazby w podejsciu do projektow miedzynarodowych, do ktorych niedawno nie bylismy zapraszani: https://sciencebusiness.net/news/ai/germany-france-and-poland-announce-weimar-triangle-artificial-intelligence

PiS wycieral sobie wszystkimi morde, narobil wszedzie wrogow i nikt nie chcial siadac z nimi przy stole i to nie wina zachodu, a braku zmyslu dyplomatycznego pisowcow.
ale zachód z PiSem nie chciał w ogóle gadac, różnicę widać, bo Tusk to ich człowiek, więc po zmianie rządów zaczęli nas traktować jak normalny kraj a nie republikę bananowa. Moim zdaniem to nie wina stricte PiSu, tylko zachodu


@Glikol_Propylenowy: małpę traktujesz jak małpę.
@PomidorovaLova: jakby nie kampania prowadzone na mediach społecznościowy i wybielanie Tuska i bandy to ciekawe co by zrobił. To że poszła na to naprawdę gruba kasa, i byłej jej częścią to nie podlega dyskusji nawet. Pytanie czy faktycznie za darmo ludzie się godzą tak poniżać. Jak widać tak, choć pewnie masz w umowie, że musisz tak mówić.
@Wykastro Czy ty chcesz mi powiedzieć, że pisowcy dali ci nawet umowę na robienie z siebie debila w internecie? xD grubo, ale tak jak ktoś już wyżej wspomniał, większość ludzi głosowała przeciw pisowi i za te ostatnie 8 lat partactwa i cringu naprawdę nie trzeba nikomu specjalnie płacić by zachęcić go do antypisowskich nastrojów. Wystarczy posłuchać ostatnich odklejek parchatego karła z żoliborza albo włączyć telewizję republika, by się przekonać z jakim typem
@kirinasta Mnie natomiast martwi, ze Trump gada ze Rosja powinna zaatakowac europe jesli ma ochote. Pewnie srodowisko Trumpa #!$%@? ze po wyborach wrocilismy w strefe wplywow niemiecka, a wczesniej robilismy loda amerykanom.
@kirinasta: na szczęście jestesmy na ten moment pierwszym przypadkiem wybrzebania się z tego syfu. Bardzo często jest tak ze Węgry, Białoruś, Turcja, Rosja itd mają jakieś dymy do wszystkich w okolicy i nikt zabardzo nie wie o co im chodzi. No to właśnie jest to typowe szczekanie bez konsekwencji na pożytek wewnętrzny głupich wyborców
@kirinasta teraz czekają nas kolejne 4 lata zmarnowane. Chyba nie sądzisz że Tusk coś zrobi dobrego oprócz rozliczenia pisowcow? CPK już uwalone, atom to samo. Za chwilę kredyt 0% dla deweloperów i elo.
@Darek08: tak, tak. W mojej głowie xD Przyjdziesz i będziesz przepraszać szybciej niż Ci się wydaje xD Już widać do czego zmierza polityka Tuska i że znowu będziemy podnóżkiem Niemców/Francuzów ale co tam. Ważne że "hehe" rozliczają pisowców a to że konkrety z obietnic wyborczych niezrealizowanych to tam nieważne. Oj wykopki mają jednak pamięć złotej rybki xD
@damch jakbyś potrafił robić jakieś rozeznanie to byś takich kłamstw i głupot nie pisał, bo aktywnie działam, przeciw tym całym galom, pokazuje i piętnuje patologię, a do tego nie kreuje się na szeryfa Internetu.

To że babram się w tym gownie nie znaczy, że to popieram i jestem za całkowitym zakazem tej patologii.

Ale tak, trzeba było wejść na mój profil i do czegoś się przyczepić, co będzie następne? To że się