Wpis z mikrobloga

Nadal szokuje mnie i smuci fakt, że lata 2015-2023 były tak bardzo zmarnowanymi latami dla Polski i jej relacji z krajami zachodnimi. Butna polityka PiSu, zero długowzroczności i traktowanie dyplomacji tylko i wyłącznie jako elementu polityki wewnętrznej. 8 lat populizmu zamiast budowania...
Różnicę widać po zaledwie dwóch miesiącach rządu Tuska. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma nawet o czym.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 46
@damch: Aha czyli nie mogę brać udziału w dyskusjach ? Bo Ty tak powiedziałeś ? Wykopek zapytał kto może wygrać, to mu powiedziałem, nie powiedziałem, że tylko całkowicie pisze o zakazie tej patologii, no ale durny wykopek musi swoje dopowiedzieć.

Cóż nie liczy się moje zdanie, ważne co wykopek sądzi. Co jeszcze mi dopowiesz ? może, że spotykam się z Twoją Matką ? że się śmiejemy z Ciebie? proszę bardzo, nic
Ważne że "hehe" rozliczają pisowców a to że konkrety z obietnic wyborczych niezrealizowanych to tam nieważne.


@Rst00: rozliczenie pisowców jest jedną z wielu obietnic wyborczych, którą realizują. A nawet jakby nie była obietnicą, to tak, rozliczenie tej patoli jest obecnie najważniejszą rzeczą z punktu widzenia dobra przyszłości tego kraju