Wpis z mikrobloga

NR 180 #serialseries
LISTA SERIALI

Homeland

Twórcy: Alex Gansa, Howard Gordon
IMDb: 8.3/10
https://www.imdb.com/title/tt1796960/
https://upflix.pl/serial/zobacz/homeland-2011
Gatunek: dramat, kryminał, suspens

Sierżant piechoty morskiej Nicholas Brody to zarówno odznaczony bohater, jak i poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego co sugeruje oficer CIA Carrie Mathison. Zaczyna się taniec, między tą dwójką, zbudowany na kłamstwach i podejrzeniach.

Czy polecam? Ja odpadłem po 2 sezonie. Jak serial zaczyna być “na siłę” i niekonsekwentny a przy tym coraz głupszy to nie interesuje mnie ciąg dalszy. Ale może na sali są jacyś fani…

P.S. Ankiety zabiły komentowanie - macie swoje zdanie, macie komentarze aby je wyrazić.
WLADCA_MALP - NR 180 #serialseries 
LISTA SERIALI

Homeland

Twórcy: Alex Gansa, Howa...

źródło: homeland

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: A mi się bardzo podobał. Historia na tyle rozbudowana że faktycznie ciężko momentami żeby jakichś fuckupów nie było, ale ogląda się bardzo dobrze, wciąga i można oglądać z czystym sercem że nikt nie próbuje obrażać naszej inteligencji ;)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: słyszałem, że początek niezły ale później trochę rozwleczony. W sumie chyba ciężko utrzymać ciekawą intrygę przez 8 sezonów. Dla mnie raczej pas.

W pierwszej chwili myślałem, że na plakacie jest Bruce Willis xd
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: słyszałem, że początek niezły ale później trochę rozwleczony


@Hrabia_Heheszko: dobrze słyszałeś. @WLADCA_MALP robiłem 2 podejścia bo słyszałem dużo pozytywnych opinii i o ile początek jest bardzo dobry, tak po tym jak powiesili jedną osobę to już równia pochyła w dół. Już nie pamiętam na którym sezonie sobie odpuściłem, ale coś w okolicach 3. Główna bohaterka bardzo irytująca.
  • Odpowiedz
  • 3
Jeden z niewielu seriali podczas którego momentami siedziałem jak na szpilkach. Ma lepsze i gorsze sezony, ale generalnie warto moim zdaniem dać mu szansę.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: ma lepsze i gorsze sezony. Chociaż ten pierwszy chyba najlepszy i najbardziej spójny. Ale z racji, że mało jest seriali szpiegowskich, to jednak na coś w sobie. No i ostatni sezon, lepsze pożegnanie niż w niektórych dobrych serialach
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP to akurat jest jeden z niewielu seriali gdzie kolejne sezony są lepsze od pierwszych. Jakbym miał to ocenić to pierwsze 2 sezony były ok (i tylko tyle), 3 był tak dramatyczny że nie wiem jakim cudem obejrzałem do końca, natomiast od 4 sezonu zaczyna się arcydzieło filmu szpiegowskiego. Twórcy chyba zauważyli jak daleko w g....o wdepneli i postanowili zrobić cięcie gruba kreska od tego co było, i zrobić tak naprawdę zupełnie
  • Odpowiedz