Wpis z mikrobloga

a pojęcie mam takie sobie.


@Naftali_Aronowicz: Bez pojęcia po zwykłym researchu dobrałem sobie podzespoły, jednostka służy mi do dzisiaj i zaoszczędziłem. Dodatkowo sklepy oferują usługę złożenia komputera z zakupionych podzespołów. Polecam w to się pobawić.

a musisz mieć pc? za tą cene to pewnie możesz już się pokusić o jakieogś maca mini na m2 może nawet wersje m2 pro. Cichy, mały, wydajny


@kone: Człowiek chce złożyć niezawodny komputer, a nie
@Naftali_Aronowicz:
Jak zarabiasz hajs na kompie a w tym dellu masz gwarancję 3Y NBD to nie jest zły. Kto inny ci da tyle gwarancji?
Pytanie w ile ci się zwróci wyłożone 8k. Jak w 2-3 tygodnie i masz narzędzie z gwarancją na 3 lata to ok. A jak musisz na takiego kompa pracować np. 2 miesiące to już inna sprawa.
W fabrycznym kompie masz też w miarę przetestowane zgranie poszczególnych komponentów.
@Elec: nie polecam sugerować się takimi stronkami internetowymi u jankesów bo oni mają tańsze części niż w Europie. Jak produkujesz coś w Stanach i sprzedajesz w Stanach to nie obchodzi cię, że cena retail jest zawyżona o jakiś VAT i import dlatego ta sama gpu u nich kosztuje ze 2400 a u nas 3000

właź na purepc i bierz gotowy zestaw


@dzem_z_rzodkiewki: This. Purepc jest całkiem ok.
@Naftali_Aronowicz: W tej cenie powinieneś złożyć coś zauważalnie mocniejszego. Napisz tylko do czego ma to być sprzęt. Jeśli głównie do grania, to idziemy w Ryzena 7800x3d, jeśli nie, to Intel 14 gen. W jakimś konkretnym sklepie chcesz składać, w Polsce czy za granicą?