Wpis z mikrobloga

@nutsheell: katolicyzm szczególnie w polskim wydaniu to jest przez ostatnie 50 lat jarmarczny rytualizm
Gdybyś stanął pod pierwszym lepszym kościołem i zapytał wychodzących wiernych choćby z jakich etapów składa się liturgia to by 80% nie była w stanie odpowiedzieć mimo że chodzi tam co niedzielę od 50 lat
Mohery w kościele zamiast poddać się zadumie to myślą co na obiad i obserwują sasiadki
@bolekndm a Ty dalej nie rozumiesz, przecież napisałem wyżej o czym, ale napiszę jeszcze raz.

Choćby o tym, że jest piętnowana za swoje wartości, i ma z tego powodu nie małe problemy. A taka patologia ma się dobrze.

I tak jest piętnowana za wszystko i cała jej twórczość nie nie filmy tylko o robieniu loda.
@mrvertigo leży, jeśli chodzi o oczernianie to jak najbardziej media się spisują fenomenalnie, ale jeśli chodzi o przedstawienie też jej punktu widzenia, tak by mogłaby pokazać jak promowanie wartości katolickich spotyka się z ogromnym hejtem to już problem.

Poprosiła jeszcze gimpera o pomoc w tej sprawie to też pokazał jakim jest burakiem.

Lepiej pogadać przecież o pedofilach, aborcji , lgbt i promować takie postawy, ale jak już jest ktoś o odmiennych poglądach
@RudyZibi Jest coś takiego jak szacunek do wyznania. Masz to nawet w konstytucji. Od kiedy Ciebie powinno interesować, co kto umie a co nie.

Piętnowanie osób wierzących jest w dzisiejszych czasach strasznie powszechne, a to przecież nie powinno nikogo interesować. Nie pasuje Ci ta wiara ok, idź swoją własną drogą. Nie rozumiem, skąd tyle zła w ludziach tylko dlatego, że dziewczyna promuje swoją wiarę i wartości.

Wartości, które w tym świecie powinny
@mrvertigo to nie chodzi o to, że ona koniecznie chce rozmawiać. Chciałaby nakreślić problem z jakim się spotkała za promowanie i posiadanie wartości jakie ma.

I tu zobacz, Staśko i gadanie o lewakach ok, stanowski znalaz czas żeby ją komentować .
( też ona go zaczepiała)

Najka, pogadanie o piętnowaniu katolickich postaw tylko za to że się je ma… już nie. Już beee nie znam cię xd

Wiesz jak to się nazywa
@RudyZibi nie ty jesteś od rozliczania i oceniania. Chcesz ludzi umoralniać za to, że chodzą do kościoła? I widzisz w tym problem?

Czym cię to tak boli? Może zacznijmy naprawiać świat tam gdzie serio już jest popsuty? Ostatnio wybuchła afera pedofilska, też widzisz w tym problem czy już taka nienawiścią nie pałasz do świata youtuberów?

A może oni po prostu mają prawo szerzyć postawy patologiczne?

Nie zastanawia Cię jakoś ta sytuacja? Bo
@RudyZibi o głupich ludziach, co wyżej sraja niż dupę mają. Jak widzę, wpisujesz się idealnie. Poczytaj kilka razy może zrozumiesz.

Też chcesz wypytywać z wiedzy katolików przed kościołem, a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
@Wykastro

Piętnowanie osób wierzących jest w dzisiejszych czasach strasznie powszechne, a to przecież nie powinno nikogo interesować. Nie pasuje Ci ta wiara ok, idź swoją własną drogą. Nie rozumiem, skąd tyle zła w ludziach tylko dlatego, że dziewczyna promuje swoją wiarę i wartości.


W czym niby przejawia się to piętnowanie? W nie traktowaniu katolików jak świętych krów?

Już #!$%@?ąc, że nawet to nie jest prawdą patrząc iloma przywilejami cieszy się katolicyzm w
@Liryczne_MMA: Znajomy z dziewczyną właśnie tak robią. Spotykają się itp. ale żadnego seksu czy wspólnego mieszkania przed ślubem.

Jego poprzednia dziewczyna, poznana na Dniach Młodzieży, okazała się później lewackim wykolejeńcem, to pewnie ma uraz. Poznał inne pary, które związały się tak jak on teraz chce i stwierdził, że to działa. I mu wierzę.
@witajswiecie wystarczy zobaczyć co tu ludzie pieszą i będziesz widział jak się przejawia. Pozatym pisałem z czym ma problemy i to też jest istotne.

Na przykład została oskarżona o mowę nienawiści, przez jakąś organizację lgbt. Oczywiście, sąd ją uniewinnił a teraz nie może znaleźć pracy bo jej pracodawcy przez to odmawiają.

I to nie jest przejaw nękania, piętnowania ?

Ona nie mówi właśnie jak ktoś ma żyć, tylko jak ona sama żyje.
wystarczy zobaczyć co tu ludzie pieszą i będziesz widział jak się przejawia.


@Wykastro: no ja widziałem już jej krytykę z całego spektrum, ba nawet księża się już odnosili krytycznie do tego co tworzy, a ciężko im raczej zarzucić bycie częścią procederu "piętnowania katolików"

z resztą jeśli chcesz mi wmówić, że to jest jakieś zjawisko unikalne dla katolickich influencerów to jak wyjaśnisz przypadek Mai Staśko?
stwierdzenia, że Najka jest jej katolickim odpowiednikiem
@Wykastro: tak na marginesie jeszcze w kontekście pracy, mając takie zasięgi jakoś ciężko mi uwierzyć, że nie pojawiła się żadna oferta pomocy ze znalezieniem roboty skoro oficjalnie o tym problemie mówi