Wpis z mikrobloga

@Polasz: A więc ruska zaraza to bakterie obecne w wodzie pitnej na pewnych obszarach Ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Być może gdyby wyeliminować te bakterie, to zniknie też ruska zaraza i Rosjanie zaczną myśleć i zachowywać się w cywilizowany sposób.
@tluczek_do_kartofli też czekam na odpowiedź bo wydaje mi się że te rozwiazania są właśnie wprowadzane tylko z racji klasyfikacji EPC.

A co do rolnictwa i suszy no to taaa… dane podają faktycznie że jest w Belgii coraz mniej deszczu ale na to narzekają najbardziej rolnicy którzy prowadzą produkcję mleczną czy hodują bydło na ubój i potrzebują jak najobfitszej masy zielonej (w postaci trawy czy kukurydzy). Pastwiska we Flandrii to lepiej wyglądają niż
@Royal_Pheasant no bo właśnie chodzi głównie o obniżanie e-peil a nie o gospodarkę wodną. i większość nowych domów to ben-woningen (domy neutralnie energetycznie). Ostatnio patrzyłem nowe domy to zdarzają się nawet z minusowym e-peil, tyle tych nowinek ładują ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z tego co szukałem teraz w necie to jedyna ulga podatkowa jaką można uzyskać to obniżenie btw na 6% na materiał przy określonych warunkach (np przebudowa
@Polasz: w Arabii Saudyjskiej woda nie nadaje się do picia, jest magazynowana pod budynkiem w betonowych zbiorniku, smakuje zazwyczaj gruzem i nawet filtry nie pomagają.