Wpis z mikrobloga

@affairz @mickpl @pastibox @BurzaGrzybStrusJaja i ogólnie ludzie z #nieruchomosci macie może jakieś info o Juliuszu Tetzlaffie? Próbowałem go wystalkować, ale jest jakąś totalną szarą eminencją. Chłop jest stałym bywalcem jakichś pomniejszych konferencji biznesowych na których brał udział w panelach mi. z Bartoszem Turkiem i prezesem HRE, ale z tego co patrzyłem to poza uczestniczeniem w panelach, to chłop prawie nic nie mówi. Jest niby w stałym kontakcie z PZFD, ale to niby wynika z jego stanowiska. Poza tym był sobie działaczem w Lesznie i z bio to praktycznie tyle, żadengo linkeda, żadnych wzmianek prasowych, żadnych szkół ani uczelni i żadnej informacji jak znalazł się w departamencie budownictwa. Z ciekawostek 3-4 lata temu jeszcze się wypowiadał o budownictwie społecznym gdzie był zwolennikiem pomysłu grunt za mieszkanie. No i w sumie tyle, Google wypluwa więcej stron i artykułów po wpisaniu mojego nazwiska niż Tetzlaffa i w sumie trochę to dziwne jak na taką ważną osobę xd
  • 2
Jesteś sobie urzędnikiem w ministerstwie, robisz to, co powinieneś, czyli wdrażasz politykę rządu w danym obszarze i z tego tytułu zapraszają Cię na eventy branżowe, a dla losowego wykopka, który nie rozumie na czym polega służba cywilna, jesteś szarą eminencją. To jakbyś z naczelnika Zakładu Karnego w Sztumie robił głównego rozgrywającego w walce z przestępczością zorganizowaną, bo trzyma pod kluczem masę gangusów.