Wpis z mikrobloga

@Volantie: ja pamiętam jak Apex miał zrewolucjonizować tworzenie systemów CRM dla "nieprogramistów". Znajomy pisał z tego całą magisterkę gdzieś w 2010 roku i konkluzja była taka, że obietnice Oracle są bez pokrycia.
  • Odpowiedz
@Volantie: takie posty są tym samym co krzykliwe artykuły z Faktu wieszczące "koniec świata, asteroida się zbliża", "Rosjanie kierują broń na zachód". Dla klika wszystko
  • Odpowiedz
@Volantie: HAHAHAHAHAHA tani Oracle to przecież oksymoron, tak samo jak open-source Oracle, Oracle to jeden z najbardziej szkodliwych molochów IT.
  • Odpowiedz
  • 11
@eloar platformy no-code są często jak te aplikacje że możesz sobie za darmo coś zrobić np obrobić filmik ale.na końcu okazuje się że trzeba zapłacić aby pobrać rezultat. W no-code jest tak samo, wchodzisz i klikasz sobie a potem się okazuje że żeby zrobić prawdziwą aplikacje to trzeba coś zakodować. A jak już się nauczysz kodować to okaże sie w platformie nie da się czegoś robić i na boku robisz zupełnie
  • Odpowiedz
Fajny system, możesz mieć więcej pracowników niż ludzi na planecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mrpawel: bardzo przydatne. jak kiedyś pracowałem w bankowości, to w CRM do obsługi relatywnie wąskiej grupy klientów tabela z danymi osobowymi miała miliony rekordów. Ludzie występowali tam wiele razy w zależności od kontekstu i było to rozwiązanie szeregu problemów biznesowych.

  • Odpowiedz
W no-code jest tak samo, wchodzisz i klikasz sobie a potem się okazuje że żeby zrobić prawdziwą aplikacje to trzeba coś zakodować


@zibizz1: moja pierwsza praca jako programista ocierała się o aplikację która obiecywała że można sobie samemu wszystko zautomatyzować bez wiedzy technicznej. W teorii niby prawdziwe, w praktyce pierwsze dwa tygodnie to było szkolenie z apki xD a potem każdy jeden projekt który w tym brałem zawierał kod (zazwyczaj
  • Odpowiedz