Wpis z mikrobloga

  • 158
@girlsjustwannahavefun Z czasów jeżdżenia autobusem/tramwajem do szkoły, najgorzej wspominam idiotów, którzy pchali się szturmem, zaraz po otwarciu drzwi. Zamiast pozwolić innym wysiąść i zwolnić miejsce, to małpy pchały się do środka, jakby to był jakiś konkurs na upychanie jak największej liczby ludzi w jednym pojeździe...
  • Odpowiedz
  • 0
@lewymaro Bardzo możliwe. Ciekaw jestem, czy nadal tak jest, bo społeczeństwo pod pewnymi względami się ogarnęło, a starych bab z tamtych lat już nie ma i może nie udało im się przekazać #!$%@? nawyków dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@girlsjustwannahavefun to ja byłem pozytywnie zaskoczony jak poszedłem z moich #!$%@? na studia do Krakowa, tutaj ludzie czym prędzej pakują dupska do środka byleby sobie usiąść, jakby to był jakiś wyścig normalnie xd ale dzięki temu nie gniotą się przy drzwiach
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun tyle lat co jeździłem z grochowa do centrum albo na okęcie za gnoja do szkół nauczyłem się mówić przepraszam i po prostu napierać idąc do środka, bo też nie wiem po kij blokować drzwi XD. Teraz od jakiegoś czasu ze względu na dosyć specyficzne godziny pracy mam z tym spokój, ale ostatnio przez el quattro trochę jeżdżę komunikacją znowu i przypominam sobie jak bardzo lubię przepychać się przez te mimozy XD.
  • Odpowiedz